Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyen most
Nem nem az még mindig fekete arany, és reggeltöl ugy érzem egy uj motor, most hogy szabadon távozhatnak a kipufogógázok. Hmm fincsi lett
te voltál az? miaz már zöld a fekete/arany?
Én meg voltam Fehérváron,nézegettem sisakokat.Felprobáltam egy Shoei-t,lehet veszek egyet.Ma meglesz a ruhám is.Tesom ma megy el érte Pesten a sráchoz.Jövőhét hétvégén meg megyünk fel hozzá ,mert költözik az új kéglijébe.Akkor elhozom,meg az emelőt is.Ha neked esetleg szükséged lenne első emelőre kölcsön ,olyanra ami nyakban emel,akkor szólj nyugodtan.
adjál neki pezsgőt
ma 4 éves a haya
műszaki megvan,30 ezres szervíz megvan
Tényleg belátni a teraszra
Ma reggel,mikor jöttem haza eszembe jutott
Végre nincs az a trágya idő.
Jól néz ki a Hárli fehér gumival
megnézzük mit adnak enni a Malom-völgyben ma éppen kocsival,majd legközelebb korábban motorral
háááj Te csak így sumákban bevigyorogsz?
köcc
Kerek József
hát Jocee
Szép mocc, jocce 73 hogy hívják? nem tudom a nevét
én is kellettem a kerék visszaszereléséhez de kész és nagyon szép az új gumival és mintha kicserélték volna a kanyarokban
a régi és az új
ha Valakinek megtetszik,ne fogja vissza magát,gazdát keres a mocc
de hova tűntek?
Tavaly minden hétvégén streetfigterkedtek kint tök jó volt, most meg semmi, volt egy kiscsaj is nagyon durván nyomta, eltünt mindenki
Hát ja,aki meg kijön az meg-sem áll,nem értem az embereket.
ne aggodj papa, én is ugy szoktam, de megfogadtam többé nem megyek kb 10x probálkoztam találkozni valakivel, és beleuntam, körözgettem párat azt annyi
többé nem megyek, mert mostanában sosincs ott senk
Na megint egyedül voltam
gyerekek remélem felvertem a várost. UJ KÁLYHÁM van
sziasztok jól lecsúsztam vagy 5 oldallal nem szokott ez így pörögni... egy bográcsban én is társ lennék.... Ez az srácok mindenki aki a festékbolt előtt megy csapjon neki egyet tiltásig :) előbb megint valaki odatette magát :) Kawasaki volt persze... egyből jött be a megrémült vevő az anyuk picsáját szöveggel köszönt :D:D:D