Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

legközelebb megalhatnál dumálni egyet,ott voltunk a ringen
amúgy nagyon jó lett,tényleg egyedi
na megyek előhalászom a busát a garázsból bár látom előre hogy csúnya elázás lesz a vége de ez van...ilyen a popszakma
Hangyának a szája feljebb van nem ott van ahol gondolod és persze majd találkozunk valahol
a hangyának a szája pont jó helyen van a tankon bocsesz,ezt nem hagyhattam ki
na majd megnézem a mocidat,majd megbeszélünk valami találkát ahova már Erát is hozod
ugyanilyen nadrágom van nekem is de nem hordom
Mindegyik kemény protektoros,A Sykeban állíthatók a vállnál és a könyöknél is
A Spyke kabát kb 3 éves,az egyik alkar részénél van egy kicsi sérülés ami a képen is látszik.Újonnan vettem,70 ezer volt akkor ,van hozzá egy becipzározható mellény amit sohasem használtam,és egy zselés gerincprotektor,amit a belső hálóba lehet belerakni protektorként.
25 ezer az ára
A shox nadrágot tavaly vettem újonnan,koptatót lehet rá tenni,mérete XXL.Kb 4 szer volt rajtam idén.30 ezer a boltban 17- ért odaadom akinek kell.
Pár kép,de a rácsozás szinte nem is látszik,aki akarja majd megnézi élőben.
akár nálam is lehet
Nálad?
Mindjárt csinálok.
amúgy meg arra keltem fel hogy egy bátor szúnyog megcsípte a talpam de szar érzés
hát jah
legalább is én szívesen megismerném a környékbeli motorosokat
valamikor csináljunk mááán egy fórumtalit
kép van ?
az jóóó
mennyi az a nem drága?
én is kaptam egyet ma,már minden napra van másik,lassan meg kell szabadulnom tőlük meg mindig egyre kisebb kell,ami mondjuk nem baj
Apa meg a még mindig pöttyös kölök Alsóörsön van ma,lenyúlták a bííítlit mert Apa nem kocsival jött haza...motorral kell mennem dolgozni este de asszem megázás lesz ma ebből
Ha van jó sisakod ,beszámolhatnád a ruháimat
Fasz kivan ,pont ma vettem egy overáltot....
Mondjuk nem vóót drága
másik neveddel jobban szejetlek,azt szoktam meg
ahha
nem ám,kialudtam magam