Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi vasárnap megyünk, azt nem tom szombaton lessz e ott valami szerintem ez husvéti okosság, mind1 engem a szombat nem érint sajna a citadella sem mert melozom egésznap
Hát ha nem iszok be nagyon szombaton akkor tiszteletemet teszem én is egy nem olyan bivalyerős Kawasakival
jah valami olyasmi, két bivalyerős kawasaki ott lessz, meg lehet egy gyengécske suzuki is
Ez a nyulas buli? Felvonulás?
vasárnap lessz györbe, ha jó az idő megyünk mi is
Akkor jó mulatást!
részemről nem tudom
ma este már megkezdődik az ünneplés,holnap délutántól Császáron a buli,vasárnap barátnős buli....szerintem örülök majd ha élek nem hogy még motorozzak
Vasárnap nem lesz olyan hideg talán
Lesz gurulás valamerre 7végén?
Rendben van csak és megoldható 30 503 51 18
ide locsolók ne jöjjenek inkább hervadjak el,aszalódjak össze
amúgy meg kösziiiii
Na Bódog jó napot vagyis izé.... Boldog Szülinapot ! Meg húsvétot, meg sok locsolót. Csak arra figyelj hogy benzint locsoljanak a tankba
nem utólag ma van
sajna ma nem mehetek,már így is rámszóltak hogy nem lehetek valami beteg ha motorozgatni tudok
Ádi,ne itt irogass hanem sipirc edzeni holnapra a bulira
igy utolag is boldog szülinapot, valaki jön a meki mögé?
persze mert én már lefárasztottam
Úgy legyen
köszi Mindenkinek
Gsrre se lehet mondani egy rossz szót se az tuti.a legjobb Naked a 600-ok között!nekem is 2 éve van meg soha semmi problémám nem volt.van aki már 5éve nyúzza és mintha új lenne.A motor tudása még nagyobb mint az én tudásom.tehát most még ő "tanít"engem motorozni de dőlünk,és dőlünk,egyre lejjebb!
Az ajánlatodat szívesen elfogadom,ha máskor nem majd nyáron a Balaton körül
Sokan szeretik az RR-t nekem 2008 11 hónap óta van meg de meg vagyok vele elégedve nekem tetszik jól dolgozik a kormánygátló is amúgy a GSR is egy jó motor sokan dicsérik valamikor erre gurulsz vagy én felétek kipróbálhatod az RR_t
Hát nem tudom!
Kék Spyke-ba volt ha jól emlékszem
köszönöm
törekszem arra hogy észrevegyenek az autósok ha 2 utcával arrébb járok is

Ő mindennek az oka
Dixi szépen üvölt a kutyulid (130 dB minima.)
Tegnap este volt szerencsém hallani, miközben szépen leforgattad a dózsának lefelé is, felfelé is, kecsó irányából.
Hehe!
Jó kis gép imádom 2 éve megvan, de gond eddig még nem volt vele.
Lehet, hogy a bátyám volt mert tegnap lenyulta a kis smuci
Köszi

Látom Vas is RR-el rohangál.Nagy álmom egy ilyen!
Tegnap tatáról kifelé ment előttem egy,ááá mondom megnézzük hogy megy az "álommotor" a gsrhez képest!de nem akart elindulni 80-90el döcögöt.azt meguntam és eltéptem mindenki mellett