Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én meg a kocsimban cserélem a fékbetéteket.
Megyek is remélem egy 2 óra alatt kész lesz
Én is most vettem a Pinkbe láncspray-t.Ki is próbáltam ,hogy milyen hatékony
Előbb mentem egy 10 km-es karikát,most meg zsibbadnak a kezeim a sok erős fékezéstől.Viszont mindent leforgattam ami kéznél volt Jeeeeeeee
neem csak kaptam ma már egy sms-t hogy kit kerestem én a ... úton
éppen láncot takarítok a hayán..soha nem fogtam még ilyen nagy munkába de alakul
Azaz
70-es és 164 a vége?
Mert akkor igen.
Mondtam én ilyet?
Én is voltam már ott egy párszor valakinél.
Nem pasi ügyben nyugi
Igazából nem mertem.Láttam ,hogy nagy fekete napsztemüveg,hátha rossz embert szólítok meg
Aztán láttam,hogy eszedbe jutott,hogy van ott egy körforgalom is.
Nem veti meg na....
A számom megvan ugye?
meg voltam ott Valakinél
nem pasi dolog,nyugi
rám szabad dudálni
voltam azt néztem hol forduljak meg gyorsan mert annyi rendőrbácsi van arra hogy jobb vigyázni
Voltál ma Tatabányán olyan fél tíz felé?
mentem a bíróság előtt és jött szembe egy olyan kocsi mint a tiéd.
Csaj vezette,nagy fekete napszemüvegben.Te voltál?
Nagyon nézelődött,mondom nem dudálok rá ,nehogy összetörjön valamit.
Ok majd hívlak,és megbeszéljük a részleteket.
A Smodics is jönne?A híres magyar válogatott Smodics
Szereti még a szeszt ?
Mindkettő megfelel. Szerdán még talán Smodics is ráérne. ;)
Az jó ha lábtartóig dönti,csak az kérdés, hányszor teszi ezt firka nélkül közúton.
Elméletileg lelehet fektetni vele,mert a széle elég puha,de én inkább nem kísérletezek vele. Jó nekem az 1.5-2 cm majrécsík hátul.
sziasztok! nincs valakinek eladó 89-es Aprilia Tuareg Wind-hez való (fordított) teleszkópja?
Jövö hét szerda vagy csütörtök délután/ estefelé jó neked?
Azért annyira nem durva. Egy Alfa 155 Q4. Jó kis gép.
A hosszú haj már régen volt :)
Kint az ipari parkban ugye? Van ot néhány volt koléga is.
Most lépnem kell!
Majd összefutunk. Asszem lesz miről dumálni "megsetudomszámolni" hány év után. :D
Senki nem akarja kiadni a garázsát?Érdekes.
A Bridgestone-ban dolgozom.Milyen kocsit épít a tesód?Remélem valami Skylene-t
Még mindíg hosszú hajjal nyomja?
Kössz szépen, de ha már autóba kell ülni egy motorozásért... Mondjuk már van egy ajánlatom, de az is a város másik felén van. Próbáltam garázst bérelni is, de semmi. Legszivesebben még melózni is motorral járnék, de így nehézkes.
Bátyám is motorozna, de most az enyémet nyúzza ha épp nem ülök rajta. Egy elég komoly autót építget és egyszerre nem megy a kettő. Merre dolgozol?
ajánlatom

Szevasz!
Mostmár én is Tatabányán dolgozom,lesz egy kis időm hívni foglak.Az ajálatom még mindíg áll,természetesen ingyen.Tudom ,hogy nem Tatabánya ,de egy kicsit közelebb lenne így a motor.Most jut eszembe:A jóképességű bátyád motorozik még
Túramotoron hamar leér... ;) Az a ciki, amikor a középtámaszt húzod. Mikor futunk össze repsol? Szólj, ha tbányán jársz!
Elgurulnék én is felétek, de még mindig nincs hová tennem itt a motort.