Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már nem lábadozok. És a motor is alaklul.....
de Neki van motorja ha neked nincs is ..hátha meglátogat egy lábadozót

találkozunk mi még
Semmi sem elérhetetlen, ha nagyon akarjuk ;)
Pécsett szerencsére csak este/éjjel esett az eső...de napközben volt amikor elég hűvös volt...és háát nem teljesen úgy készültem ruházatilag,h hideg lesz....uhogy egy csöppett fáztam... De azért kibírtam
nem tom. Kéne?
Én gemini után epedek, de messze van.....
valami hiba van a mai világban.. nincs semmi a helyén.. Maci neked nem a lépesméz után kellene epkedened inkább?
Halidéj!
Mi újság? Szegeden a "napfény városában" szakad az eső napok óta hát ez az újság.. motorral is megáztam már párszor és a borfesztet is elmossa.. ha megtudom ki ezért a felelős az úgy jár mint az öt rebiszes ahogy bünteti a kresz ellen vétőket
ugyanaz mint mindig. Kykee kajál, én meg gyalogosként csorgok a motor után....
Jobb estét!

Mizujs srácok?!
ki merne egy maffiózó motorjához nyúlni?
elég riasztó vagy te
nincs riasztóm,ha akarják úgy is ellpoják!
tutis, hol rakták neked be a riasztót?
hát én már holnap is mennék, de az anyagiak... Lehet jövőhéten megyünk pályázni, de ha akkor nem akkor két hét múlva tuti. Majd előtte szólok
Na, hát akkor mindenképp kipróbálom!
Az e-ring se nagy pálya, ott is 2.-3-ban lehetett végig menni, egy helyen, a célegyenesben váltottam el a 4.-et. De azt is már a végefelé, mikor gyorsultam egy kicsit, és nagyobb sebességgel jöttem ki az előtte lévő kanyarból.

Mikor tervezitek a következő pályára menetelt? Veletek tartanék.....
Hát hogy fura, az egy finom kifejezés.....
De a Yoshimura biztos gyárt majd arra is valami kályhacsövet.....

Mindenképp kipróbálom majd, mielőtt bármiben is döntök. A Hollósnál augusztusra ígérték, és azt mondták, biztos beállítanak egy teszt darabot is belőle. Na arra kell ráhajtani.
majd kimegyek lekoptatni az új gumát
nemrég jöttünk haza a kakucsringről. egyszer érdemes kimenni. a pálya maga nem hosszú, de technikás. gokart-ra és supermoto-ra van kitalálva. voltak is dögivel. kicsit kilógtunk a sorból a haverral, gsr plusz z750. jól lehetett dönteni, a csizmám széle és a koptató is megviselt lett. félóránként van váltás a motorosok és a gokartosok között. 3000 ft egy délután: 1-tő l6-ig.
készült rólunk videó is, elküldi az egyik srác postán, meg tudtuk vele beszélni.
döntögetni kellett ezerrel. a negatívum a pályában az hogy csak 2-esben lehet rajta végigmenni, olyan rövid hogy nincs idő felváltani. kijött pár speedmotoros is oda, de nem tudtak mit kezdeni, csak körözgettek.
a legkomolyabb egy TZ-s srác volt. ott röhögtem magamban hogy mit akar ez itt, de amikor felment a pályára leesett az állam. úgy lealázott mindenkit hogy öröm volt nézni. bár nem csoda, dönthette ezerrel a motort, nekem már rég karcolta a lábtartót amikor ő csak félig döntött. de a suoermotosokra is rávert keményen.
azért az a kipuff furán néz ki, nem?
Nem panaszkodtam,csak megemlítettem....
Mi a tököm jött ki az alsó sorban?
javascript:smile(document.frmmsg.body,"03");document.frmmsg.body.focus()03.gif" align=absmiddle>
nem te panaszkodtál a múltkor?