Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello Tarka!

Mizu?
Vidéki vagy?
Mi a körzetszámod?

nem egyről beszélünk. az a motror (függetlenül a típusától) 10 éves,a dodyé meg 1 éves se volt.az áruk majdnem ugyanott.
minden új jármű az első évében bukja el a legtöbbet . Nekem is kináltak fél éves Gsr -t 150 000-nel kevesebbért , de annyit meg ért hogy szűz gépre ülhettem , dody 450-et " bukott " , de szerintem ő túl lezserül botolta el , és ez pláne beszámitásnál van így . ezt én az autó csereberéimnél tapasztaltam , az meg az abszurdum volt hogy kp-és vásárlásnál megint hátrányba kerültem , na ezért döntöttem úgy mikor a mocit vettem hogy legyen hiteles mert kiszámoltam hogy az így kapott 200 000 ftkedvezmény betakarja bőven a kamatokat . a gép ára nekem 1 710 000 volt a 1 890 000 kp-és ár helyett , szerintem mindenki így döntött volna , ja és a 0 % hoztam el , így a zsé nekem kamatozik tovább ezzel is enyhítvel a hitel kamataimat . így nézve már nem is olyan tragikus az az első évi " bukás "
nem etalon,csak csendben jegyzem meg:dody 1 éves vasáért adtak 50000ft-al többet ennél.
talán a TL az etalon ?
Szasz!

Iwiw-wn fent van.
Vagy 06-20/928-3413
Vaze mondtam hogy jövőhét péntek!Nem tudom mit értetlenkedz!?!
Vagy azé mert 1 millát ér ,már nem is javitják meg!
SZia Gino!

Hívnálak én, ha tudnám a számod...
kell neki az energia a TÁKHOZ: Meg a BRÖÖÖÖhöz. Én is zabálok ha motorozok.....a TÁKra már nem emlékszem...
ennyire örülsz az ajánlatnak?

holnap akkor visszamegyünk?otthagyod?


Na jóccakát!

1 MILLA WÁHÁHÁHÁHÉ
Maximum egy mixerért reális!
az reális. szerintem!
mármint a gixerért.
említsd meg a 97-es tlt:1,35 milla. khmmmm
Ha a RED BAROM-ba 1,5 milla akkor máshol megkapod 800 ezerért is!Egy nem kicsit elvannak varázsolva a Győriek!
1 MILLA
Többet zabál,mint a GSr-je!Lassan lehet beépiteni még 1 tengelyt!
annyit eszik,mint egy állat.
győrben fél 4kor 2 sajtburger+valami menü,álompite,most meg pizza!
joetvagyat...
Két hete van meg a kicsike és már 2300km felett vagyok.
Valahogy nem akaródzik leszállni róla
Bár ma 4x is leállt alattam, meg is ijjedtem, de kiderült hogy az alapjárat alacsony. Holnap beugrok a szervízve beállíttatni.
Csak az a benyó ne lenne olyan drága...
Kykee, régebben olvastam hogy van cimbid aki pufót csinál GSR-re 40 ropiért. Ez aktuális még?
Jó ám batta meg!Hogy verettük a csapatáson öblögetve!Volt ám rötötötötö meg zwwön!
Megyek piazzát enni majd később jövök!
Rosszak legyetek!
Pázsit!
de jó volt feljönni bammeg,
kk utol se ért. 4 sávoson 125 km!h
az nem jo kicsi a kulonbseg hamar raunnal
jó ez nekem és míg van gari addig nó problemó!
Meg eléggé össze vagyunk nőve!MA egy CBR 600 Fet néztem 1.546.00ért!Szemezgettem vele nagyon!
lehet hogy itt lenne az ideje valami komolyabra cserelni sokaig mar nem huzza
ááá kapja az ívet rendesen!Nem azért van hogy álljon!Jó piszkos meg véres!Néha már sajnálom annyit megyek vele!Ma a K.K.val versengtem de az mégis csak 1000es,de jót csapattunk!
már 25k van benne
azt latom megvolt a mai kilometer..... ne hagyd pihenni a vasat nehogy ellustuljon