Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de,tudok!
de banyek, én nem győrből mennék, hanem győrnek, mert állat a győr-veszprém szakasz
lehet,hogy nem vaj,margarin!
1óra bőven elég győrből!kb.
Dody papi, én is Veszprémben tervezem a csatlakozást. Csak előtte le kéne menni megnézni, h mennyi idő alatt érnék le.
Mennyire lehet vaj a Steve által megtervezett időt tartani?
Sziasztok!

Hun, hun, hát bealudtam, hát, mert megtiszteltek egy csomó munkával és nem éppen lerészegedős állapotban érkeztem vissza a bázisra. De ami késik, az lehet el is jön
igazából Bock Majternak szerettem volna ajándékozni,csak a hülye gravírozó elba..ta a szöveget,és ,hogy ne menjen kárba....!



Tudom, hogy nem az!
Legalább annyira hülye, mint én!
1 vélemyény Rocktól, Tarkáról a Gsr-eseknek,hogy ne hogy azt higyjétek, hogy Tarka tényleg ekkora bunkó:szóval születésnapomra Tarkától ezt kaptam:





Néha a látszat csal
velem se tucc várni,meg kákval,meg kovikkal,megkávézunk addig!
én 10ig nem tudok várni,eléjük megyek valameddig!Friss műszakis motorral,micsoddaaa,naná!Akkor nekem is bejáratos lesz!Nincs még egy olyan GSR amit már egyszer műszakíztattak!
igy vettem a vasat!tényleg!hidd el Maci!
Gino te most ne figyelj!Ma 306 kilcsi sikeredett!Nagyon jót mociztunk ma!
Gunit is szereztem!
Köszi Stevee!

Erre gondoltam!
Veszprémben csatlakozom hozzátok.
Megnyugodtam az átlagsebesség ami a tervetd alapján kikerekedik az belefér az én bejáratós mocimnak!
Csak az idő legyen remek!

Üdv és köszike !
Dody
Felültél a motorra és locsoltad magad a megmaradt vizzel oltás után?
ezerszer , legalább !
mi bobó baráttal felemlegetük ma is,mikor tavaly az első tles buliról hazafelé elkapott minket a jégeső.hévízen a benzinkúton szárítkoztunk
azt nem volt nehéz,hisz neki nagyon nagy arca van!
Utálsz?
Hányszor áztál szét motoron?
Aztat üzeni Rocky, hogy igen ,mindenképpen ott lesz a TL találkozón, és szerénységben már sikerült Őt fölülmúlnod! Csak így tovább!
bár a tiédnek lenne igaza , de én pesszimista vagyok az időjárással kapcsolatban , és utálok szétázni
és különbenis: 28km!
bunkó tlesek? akkor ott lesz roki is?
A "tijeid" mindig szar időt mondanak!

Amit én linkeltem, az eddig mindig úgy volt!
http://www.metnet.hu/?q=f2
e szerint nem annyira felhőtlen !?
Ha országos eső lesz, akkor kénytelen leszel eljönni a bunkó TL-esek találkozójára , ami tőled 24 km-re lesz.Mert mi megyünk minden körülmény között.