Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jelentéktelen eső,az jöhet!
Bölcs gondolat!

Persze én ettől sem szeretem a ferit!

Az időjárás pedig 31.-re !:

A jelenlegi adatok alapján újabb változás csütörtökön következhet be időjárásunkban, amikor 2- 3°C-al mérséklődik a nappali felmelegedés, és dél felől felhősödés kezdődik. Elszórtan kisebb eső bárhol előfordulhat. Pénteken, eleinte csak délen, majd később mind több helyen megnövekvő felhőzet, ismétlődő esők, záporok lehetnek. A legmagasabb nappali felmelegedés nyugaton 5°C, keleten 15°C közelében várható. Szombaton országszerte számítani lehet jelentéktelen esőre, a felmelegedés néhány fokkal csökken.
Végre a sok embernek van kit okolnia!

Én személy szerint leszarom mindegyiket,egyik se fogja befizetni a csekkjeimet,és hiába utálom őket,akkor se fog a határidő kitolódni!
megfigyuztam hogy neked nagyon nyomja ez a figura a gyomrod , nekem sem különben
Abdul!

A nagy tesó! Az az oka mindennek !
Azért gyere csak légyszi !
jóvanakkó,maj csörgűjjé meg.
Éééééés? Oda van kötve a szenviccs az asztalhó?
A szenvicshő nem kell asztal+szék! Kijössz és a uccán tood bé a pofádba, ennyi!
Az nem jó!
Akkor van szendvicszabálás!
Az fontosabb mint te!
Bammeg én reggel fél 7-től ott vagyok!

Mr ! Gyere 12:15-kor és akkor kimegyek én is!
hát ha te is odajössz!
Szótfogadó gyermek
Te szemét! Hozzám nem jössz át..... Most meg megpróbálok meglógni!?

GSR 10.000/13.000 x 100 csillió-billió

EEEEgen Anya!
Ockay!
Na ....Gyó pihit mán heeee!
PÁÁÁÁÁÁÁ!
33, Hyundai szalon
Te mé nem alszó má! Nem tudsz majd fölkelni Irgum-burgum!
oktatáson leszek. volt fiat óbuda,bojtár u.sarka! csörg meg,oszt megpróbálok meglógni pár percre.
Baaaaammmmmmmmeeeeegggggg!
Gyól van....cakkk hónap tólddd ki azt rusnya búrád,ha odaérek!
Üdv Steve!
Nagyon úgy néz ki, hogy ki kell hagynom az idei első közös gurulást. Az új gumi és a frissen megkapott teljesítményadó csekk kicsit keresztülhúzta a számításaimat erre a hónapra. Fel nem tudom fogni, hogy miért kell fillérre ugyanannyit fizetni az autóm és a motorom után is.... Ebből is látszik mennyire logikus a törvényhozás. Szép szavak nem jutnak most az eszembe...
Ha mégis megyek, időben szólok.
és ez neked fáj?
budapesten!
------- " Én nem vagyok gsr-es,csak bepofátlankodtam ide! " ------ és ez így van !
BOJTÁR UCCA:::DE HOL?
Szia senoRita!

Én nem vagyok gsr-es,csak bepofátlankodtam ide! Nekem sokkal jobb motorom van!
Üdvözöllek én is!