Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

asszem kykee volt az álneves.

Abolcskeinek köszi az egész délutános munkáját,amivel kiderítette,hogy miből mennyit adtak el! De kérdezem én: kia f...t érdekel?




Ennyi!
te jelentkeztél fel álnéven?

Na akor kezdem:
a "tarka." nem én vagyok,vagy kykee,vagy gino!

abolcskei: a tl azért nincs a sorban,mert már nem gyártják,lett helyette sv,ami igaz hogy silányabb,de V2,jóból csak keveset adnak!

Bear:benne vagyok a békülésben,de nem illő ilyen hangnemet megütni még azzal sem,aki nem szimpatikus neked,azt hiszem az itt megfodrulók sosem tettek ilyet,sem itt sem más fórumokon.Saját magad minősíted.

A félreértések elkerülése végett: én nem istenítem a TL-t, NEM az a világ legjobb motorja,nem is volt célom összehasonlítani semmilyen motorral,főleg nem 600-assal.Most ez van és kész.Jó,de nem istenmotor.A gsr se az.Nekem nincs olyan amire igazán áhítoznék.2 kerék és kész,ez a lényeg.
A hitel téma csak azért került ide,mert az sem illő,hogy más motorjának fikázása mellett,annak életkorát is előhozzátok,az enyém "öreg" (6 év ),de nem érek fel egy közel 2 milliós motort,hitelt meg csak azért nem veszek fel,hogy én legyek a legjasszabb a faluba,és mindíg új vas feszüljön alattam.nem nézem le,és röhögöm ki azokat akik 78-as,88-as gépeken szelik a levegőt.Nekik az a motor, nekem ez,másnak meg csak az új.Ki mit tud elérni.
egyenlőre ennyi.
várom az anyázásokat.
Szia tarka!
Jó volt ez a sok süleTLenség....
na lépek én is , pá .
na megyek edzésre, kiadom magamból a mérget szegényeken....
azt szeretem , egy kis vita útán : édes a békülés !!!
Mit montá? Túl buzgó vagyok?
Kóstolgacc, vazze?!
de a második az enyém , love : Jáger
de asszem az első kört nekem kell fizetnem mindenkinek....Ajjjjaj......
tőled nem szívesen mert te túl buzgó vagy abolcskei-vel eggyütt , de üsse kő neked is
nem, neked megköszönöm, hogy normálisan szóltál......
Tőlem nem kér senki bocsánatot?
Minden jó ha vége jó , de azért én voltam a legnagyobb B.r.m hogy kirobbantottam ezt a vitát , bocsika
már csak hely és időpont egyeztetés kérdése.
Na akkor szopkodjuk egymás faszát és én is bocsánatot kérek...
Szeretném én is lecserélni az öreg TL-t , meg kezd vele egyre több gond lenni , de most nincs lóvé , de ha egyszer... akkor csak is gsr 600 , vagy gsxr 600

Na akkor maccs részegek leszünk!Ezt azért csináltuk, hogy igyunk
Én is bocsánatot kérek minden GSR tulajtól , tudom hogy az a legjobb suzuki !