Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a pisztolyos duma egy rendőrtől van, de jóóóóóó
böocsánatot kérek....GSR-eshez méltatlan módon viselkedtem.
akkor béke?
Azért van szar napom, mert van főnököm, akinek ma én vagyok a kedvenc labdája. Még itthon is hívogat telefonon. Hazajöttem, megsimogattam a kis láncost, felmentem a kéróba és már csengett a telcsi. Aztán olvastam a tarka dumáját, és vörös köd ereszkedett az agyamra.
2 év után egy hónapja vannak jó napjaim !De majd mikor a békesörözésen leszel tarkával kérdezd csak meg,hogy min mentem keresztűl!Ő tudja igazán a szar napjaimat!
Nem azért vagyok kopasz mert kemény vagyok,hanem mert hullik a hajam!
De ez már életveszélyes fenyegetés!Szóval,ha Te ennyire lövöldözni akarsz akkor a Fletón gyakorolj,mi meg motorozzunk tovább!
De állok elé bárminek!
Mindenkinek vannak szar napjai!várjáááá,bammeg Neked,hogy hogy szar napod van mikor ott az új GSRed!???Engem egy hónapig elkerült a szarkedv!
Tarka jó kölök és az én kutyukámat is cikizi,de Ő ilyen és a légy is vissza ütött neki a múltkor mikor le akart csapni!
és persze tarka is egy békeipiára.
Amúgy miért ér kevesebbet valaki, ha hitelre vesz motort? Mint elég sokan mások. Na befejezem, már megint magamban beszélgetek.
kykee, mire gyúrsz, azt nem írtad. Mi a kedvenc piád? Vendégem vagy egyre. Ha már persze elfogadod.
minek húzná le? akkor is otthagyjuk, ha nitrót szerel rá
kykee, te meg ha tudod, hogy mi van, mi a búsnak ugrassz nekem,? El lehet magyarázni, ahogy Gino is tette, nem? Te még nem ugrottál semmire, nem volt szar napod, mi?
jól van gyerekek, ha vicc volt akkor bocs.
kykee, az, hogy te ismered a tarkát nekem nem derült ki, csak az, hogy kóstolgatja a GSR-t, és ennek megfelelően reagáltam. Lehet, hogy kicsit agresszíven, de sok volt ez a mai nap.
Attól még mert kopasz vagy nem vagy golyóálló, vazze.
ERRE GONDOLSZ?
különben is , van aki SUZUKI motorkerékpárt és SUZUKI autót vesz ! ő már csak tudja mi a jó ?! igazam van kykee

....és megint a GSR nyert!nem csodálkozom!
abolcskei!
lépjünk már túl ezen,ne kóstolgassátok már a Tarkát!
GSR 600 verseny egy 1000 géppel / húzzon le másfél gyertyapipát !!
méé, bammeg eddig nem voltam!
jössz 10 korsó sörrel!
Mi folyik itt,mi ez az ocsmánykodás?
Suzuki GSR600 - 363 darab
Suzuki GSX-R 600 - 323 darab
Yamaha FZ 6 - 284 darab
Kawasaki ER-6 n/f - 282 darab
Honda CBF600 - 253 darab
Yamaha XVS 1100A - 210 darab
Yamaha YBR 125 - 207 darab
Suzuki DL 650 - 192 darab
Suzuki GSX-R 750 - 189 darab
Suzuki GS 500 - 175 darab
szöveg ennyi ember nem tévedhet ! Tarka , hol van a TL , e sorban ??? a múzeum pincéjében áll sorban !!! szöveg
hajrá kykee,
mocskold a buzi gsr-eseket
te vagy az én barátom
mivel?A vásárlással?Nekem van eszem!bár ritkán találkozom vele,de van!Valahogy nem tudja benyelni a gyomrom ha valaki a tesóm baztatja!azért meg pláne nem mert neki is GSRje van!Láttam már olyat is hogy velem szemben jött egy GSRes és nem is vett észre!Pedig ez nem egy SZINTETIZÁTOR!Tudtam,megint én leszek előszedve!nincs itt ügy!a medvét csak innen ismerem,de a traka meg tesó!Ha fika akkor meg megy egy dömper takonnyal vissza!
De igen , másodállásban és ráadásul 1,5 évtizede folyamatosan sikeres !
Nincs itt semmi para,már gyúrok itt az üzletben!
hát mit gondolsz miért mondtam azt a tarkának, hogy adjon a buzukisok pofájának?
kykee,
legyen már egy csöpp eszed, nem látod, hogy mellé trafált a márkatársad?
ne csináljatok belőle ügyet,
különben is mi atököm az a gsr? valami robogó?