Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Naaa,nana!
Mr.Recemura úr!
Jöhet az adok kapok,de ha nem tévedek a TL is "buzuki"?nemdebár?
Szerintem ma kettős fronthatás van!
kykee ne basztassátok már a medvét,
ő csak tette a kötelességét, arról nem tehet, hogy nem ismeri ezt a "tehenet"
szerintem kovik, tarka, medve kérjetek szépen bocsánatot egymástól aztán fátylat rá,
nyáron meg fizessetek egymásnek (meg persze főleg nekem) egy sört és szent a békaaaaaaa
ennyi állatot egy rakáson, apám, mi ez állatkert?
Nem,bazdmeg kibaszottúl kúrvára igazad van!A fasznak kell egyből ugrani egy kis ércelődés miatt!Leszarom ha ki leszek innen zárva,de a fasz kivan ha a barátomat kóstolgatják!Hol van itt a motoros szellem?
nyugi faszikáim,
medve te itt új vagy azért nem értetted a tarka beszólását, ennek itt már hagyománya van.
nem kell megsértődni!
tarka te meg ne vedd föl a kesztűt, te vagy itt régebben, te tudod a dörgést
amúgy meg adjál a buzukis bandának rendesen
ne kíméld őket nem érdemlik meg
thebear!
EZt nagyon nem kellett volna! Tarkát nem ismered és a fasznak kell basztatni!Nem értem ezt a hozzáállást!nagyon jó barátom a tarka és kérj tőle bocsánatot bazdmeg!
Jé nekem is GSRem van és még is röhögök rajta!Sőt nagyon jókat gurultunk és elfogadtam a véleményét!mit kell egyből vérre menni!
Szépen bekoszolódott a monitorom
Szasz!
Én nem keménykedek!
Csak rühellem ha egy ilyen szarjankó bekostolja a barátomat!!!!
Veled mizu???
Letolhatnád az orcádat hozzánk! (igaz mi is hozzád )
Bocsánat a normális GSR-esktöl!!!
kovik!
Uhhhhh,de bekeményitettél!mizu?

Nem ment el a d500asod!Mondta,hogy most nincs rá dellája!Nem tudta volna kifizetni az egészet!Nálam meg nincs d345ös!
valahogy úgy!
bár azt a gsr is tudja.
ja igen,mégvalami.
Kovik ihletésére:a motorom az ENYÉM,NEM A BANKÉ!
200 alatt meg barát
Köszi Gino,megvédem én magam.
saját magát minősíti.
Öreg!
Te kinek hiszed magad a full hiteles motoroddal?
Te sem vagy király,sőt egy nagyarcu köcsög vagy!
Az a baj hogy egy ilyen pöcs motort vesz és akkor azt hiszi hogy őneki van a legjobb motorja!!!
Húzd le magad és fizesd a törlesztőt!!!!
1. van gőzöm a motorhoz,próbáltam is.
2. nem fikáztam,objektív tényt közöltem
3.van TL fórum,nincs ott helyi király én sem leszek az.
4.nem beszéltem senkivel ilyen tiszteletlenül.te is inkább szedd össze a szókincsed,és használd.vagy csak ennyi van?:miafasz,halálfasza
5.sokan megveszik te senki.rajtam kívül elég sok embert lemarháztál még,én ezt nem tettem egyetlen más motor tulajdonosával.
6.annyi agyad sincs,hogy különbséget tegyél a fikázás és az objektív vélemény között,pedig egy ennyi idős pöcsnek ezt már tudnia kéne.
7.akiknek írtam (nem az ilyen torzszülötteknek mint Te) azok veszik a lapot,és a BARÁTI CINKELÉST!
8. TE MEG BEKAPHATOD KIS KÖCSÖG.
Szia thebear!

Ne bántsd tarkát, jó srác!
Nem okoskodásról, fikázásról van szó, csak úgy jáccásiból vívunk kicsit!
Ő sem akar senkit megbántani és mi se tegyük ezt vele.
te el vagy tévedve itt nagyon.
tarka, te mi a bús fasznnak jössz és fikázol egy olyan motort, amiről gőzöd sincs? Nyiss TL fórumot, ahol te leszel az egyetlen és a király, innen meg húzz a halál faszába azzal az ócskavassal. Lehet, hogy a tax ára 1.35 milla, de ki veszi meg annyiért? A gyűjtők, 30 év múlva. Meg te, mert ekkora marha vagy.
A tököm ki van az idióta okostojásoktól, akik csak más dolgát bírják fikázni.
Pont a swiftre utaltam.
De ki lehetne indulni a paradicsom-paprikából is,hogy egyszerűbb legyen a példa.
Télen kevés van-drága
Nyáron sok van-olcsó
Vállalkozó? Talán jobb lenne, de csak közgazdász...
Akkor szembesültem én is ezzel a ténnyel, amikor egy Swift-et másfél évesen csak féláron lehetett eladni, mert annyi van belőle...
998!
de közelebb van hozzá,mint a 600-hoz.
Amúgy nem én találtam ki azt az 1000-es dolgot!
Csak egyetértek vele.
A TL sincs 1000 cm3 !
Amúgy pedig van! Majd mutatunk párat egyszer egy arra gurgula alkalmával!
Köszönöm.
Úgy látom te vagy a piacszakértő ,nem abolcskei.
Remélem nem vállalkozó!
Tarkát meg kell védeni, mert jól gondolja... Amiből sok van az keveset is ér, szimpla kereslet-kínálat összefüggés. Túlkínálat esetén az árak lefelé mennek. De mivel még tömegesen nem akarnak megszabadulni a GSR-től, ezért még nem is érdemes erről vitázni!
Meg különben sem befektetésnek veszi az ember a motorját!
Mégvalami eszembe jutott: 1000 alatt nincs motor!
Jó hétvégét!
Ja,a swift is elég jól tartja az árát!
Meg a jó kis golf szériák!
Igazad van.
Na erre nem válaszolok.