Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sipi ígérte. Térképem van, azt már nézegettem.
Abdul!

Reggel 7:45 nyugati óra?
Elindítanék egy túra viselkedési "kódex"-et a holnapi napra vonatkozólag, bővítse ki mindenki, ha még eszébe jut valami. Kb. 15 motor lesz, nem lesz egyszerű alkalmazkodni mindenkihez és egyben tartani a csapatot, csak ha normális tempóban megyünk és betartjuk a szabályokat. Főleg, hogy mindenkinek új lesz az útvonal a szlovák részen.

- Mindenki tele tankkal érkezik a 8 órás találkozóhoz, és ha megállunk tankolni, akkor szintén mindenki megtankolja a motorját. Nem fogunk utána 20 km-enként megállni, hogy éppen kinél mikor kezd ürülni a tank.
- Egy szlovákiai tankolás biztosan lesz, így készüljön mindenki EUR-val, vagy bankkártyával
- Cikk-cakk alakzatban megyünk, ezt csak szerpentines szakaszon nem tartjuk be
- Ha valaki lemarad (pl. piros lámpa), akkor bevárjuk a következő lehetséges helyszínen, ahol félre tudunk állni
- Előzésnél figyeljünk, hogy kielőz-e a mögöttünk lévő motoros. Ha igen, akkor előzés végénél, besorolásánál az út jobb oldalára húzódjon le, így a követő motoros is biztonsággal be tud sorolni. Utána újra fel lehet venni a cikk-cakk alakzatban elfoglalt helyet.
- ... jöhet a többi
Utvonalterv?
nyugi Abdul! lessz náluk kiskalapács,majd "rásegítenek "aaz ujjaidra ha nagyob kapaszkodol
tehát 2050 ft? akkor azt még kiéhezem valahogyan,kell,köxxii,
Hát reméljük, hogy nem fogok kapaszkodni a repülő ajtajában fent... kezdek félni...
8 órát biztos nem leszünk kint, mert elvileg kettőkor bezár a reptér...
Sipi, nem úgy volt, hogy összesen két kör lesz? Két-két ugró körönként?
Tomikám.... NEM ! Egy oktató ugrik ki a repülőből hasán egy beszart 30 éves pacákkal
Az első ugró kb. 12 kor ugrik. Mivel ez egy profi utas szállító, kujva gyorsan felmegy 4000 re. Lessz mikor 2 en ugranak. De a beosztás majd ott kiderül.
Gekkókám. Ezt párban lehet kapni. Mivel 1 et raktam fel, benevezhetsz a másikra. 4100.- pénz volt. A felrakást meg lekopizod. Ha kell cóljál. Elviszem valamikor.
nem jó a link!
Megvolt a délutáni alvás!
Kezed jobban lenni! Örülök, hogy te is épségben otthon!

Gino! Nem lehetne inkább tűzoltó?
Most nézem a zöldkártyára vonatkozó leírást, nem kell a zöldkártya Szlovákiába!
www.unionbiztosito.hu/index.ph..." target="_blank">Zöldkártya

Csak azért, mert még nem mentem ki érte, én lemondok a nálam létéről, de ha neked kell akkor kiugrok érte most!
Hozzam el vagy hagyjuk?
Ja még vmi. Akkor mindenki reggel megy? Vki 10 körül jönne?
Nem mintha félnék egyedül.
Sziasztok. OKÉ Alex.
Jani mondta nekem. ,, 4 fő ugrik. A gép csak 1 ugrót visz egyszerre.
A 2. ugró kb. 2 óra múlva.,, Akkor a 4 faxa csávó 8 óra alatt ugrik? Ezt nem akarom elhinni. Ez így elég fosul hangzik.
Valójában hogy is lesz? Nem sírok, de 8 órát, de még 5 sem szeretnék fűben ülni 1 repülőtéren.
Tudom nem kötelező menni. Kérnék infót. Köszi Nektek.
Ha kitöltöd az adatlapot, akkor tudunk kinek válaszolni.
Egyébként meg ne rondítsd el plexivel!
Ez egy idom nélküli naked bike..... ha zavar a szél, vegyél idomos motort.
Wasp vagyol?
Háj! Szintén zenész! És csak 4.-re indult!
Sziasztok!
Új vagyok itt,s az első motorom Gsr.Segítség kellene:kormány plexit olcsóbban honnan lehet rendelni?
köszönettel open
Sziasztok!

Ejj..... mi lesz ebből a gyerekből!
jól látod!
Kivagyok... Már világos volt mire hazaértem...

És kezdek beszarni a holnaptól. Én tényleg 4000 méteren kilépek egy repülőből a semmibe hátamon egy pasival?
vége a melónak felkészülés a holnapi turára
Gazsi a jobb szélen...