Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt!Megoldódott a robogó project,Vespa lett végül is most már roboghatok én is
Jó reggelt Mindenkinek! kúvára vigyázzon magára aki ma mocizik
a 2.kép a király
Hali.Elküldve.
Helló!

Valaki rakna fel egy service manualt GSR600-hoz vagy küldene a cs.vantara@freemail.hu-ra?! (angolt vagy magyart) Köszi!
Egy próba:
1. kép tiszta fehér
2. kép, remélhetőleg kb. ennyire színezi a két LCD-t úgy, ahogy mondtam
3. kép, kék műszerfal

Középre viszont nem kellene két fehér, mert kivilágosítja nagyon a mutatót. Ott meg kellene hagyni egy narancsot.
Köszönöm az infot!
Akkor valószínű, hogy leesett a gumiról az anya! Már csak azt nem tudom, hogy a belső gumit, hogy tudom kiszedni?Csak ki kell húzni vagy van valami trükk?
Belül van egy gumi és mögötte egy anya. Abba kell belecsavarozni a hosszú csavart. Ha elmozdult vagy leesett a belső gumiról az anya, akkor nem fogod tudni belecsavarni. De az is lehet, hogy csak elforog.
Ha tudod, vedd ki a belső gumit és az anyát. Kapasd bele a csavart az anyába és úgy dugd be a kormányba aztán húzd meg.
kibassz tetszik.
ilyen szinek vannak a bukómba is
Akkor ok
Rendes srác aki adta...
499 eu. az új ára
74-be ideadta
mintha rám öntötték volna
itt lóg a falamon
úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
nem találom, de holnapra megnézem neked
Misi

Jó lett a ruha?
nekem a gyári a garázsban van, kimegyek megnézem hogy van
Köszi a segítséget, holnapra én is reménykedek a jó időben!
Jó éjt mindenkinek!
Sziasztok!

Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy a GSR--ről leesett a jobb oldali kormány súly és nem tudom visszarakni! Az a probléma, hogy a kormányba lévő csavarra nem tudom rácsavarozni! Vagy elmozdult és beesett a kormányba, vagy nem tudom! Hogy van összerakva? Tud valaki segíteni? Szétszedte már valaki?
jó éjt neked
remélem tudtam segiteni
ide ni
Na m1ek én is alunni!
Joccakát mindenkinek!

Remélem holnap kegyes lesz az időjárás és gurulhatok-tunk 1 rövidet!