Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt . Menni kell "kislányok" :
Jó reggelt mindenkinek!
bár vizisízni sem volna rossz
Nem! nem tudom miért! Pár képet lát a gépemen de azokat pont nem akarom feltenni. www.raam.hu ide kezdem töltögetni max, ennél jobbat nem tudok. Egy régi céges oldalam, csináltam egy új menüt! Majd még kiprószálom a winnel, hátha az IE felteszi.
Igy van! Nem kellene a hideg aszfalt miatt ósszekaristolni a Qtyákat meg gazdijukat sem !
Én is sztornózom a mait,mert még vizes minden,és NEM VIZISÍZNI AKAROK?HANEM MOTOROLNI MÁR!
na mi pálya, még mindig nem mennek fel a képek
Tegnap nagyon kitaláltam a mai napot egy kis suhanásra, de ilyen időben......? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ mittudomén, talán holnapra szebb idő lészen!
Szépen benyelte a hsz.- emet a SM.

na, akai ma vagy holnap mocizni fog annak üzenem, hogy legyen óvatos és vigyázzon magára mert még hideg az aszfalt és az autósok sincsenek felkészülve a motorosokra
már nagyon mennék énis de itt nálunk még nyakig ér a sár az udvarban
Efendi bari! Kiástad a motorodat? Izzítod -e már?
Sziasztok!

Még mindíg van néhány GSR motyóm eladó,alkuképes áron:

http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Jó reggelt!
Vajon szép időnk lessz ma?
jó reggelt!
Jó reggelt !

Lassan le lehet venni a takarót a gépekről !
Nekem mind1! Én ma biztos zúúúzok egy kicsit! De jó a vasárnap is, maximum ketten leszünk a vason
Vasarnap en is csatlakoznek, meg valaki?
Kalispera Hristos! Ha kiásom Zuglóból,akkor már itt marad velem,tehát vasárnap délig dolgozom,akkor zárom a "caffenio"t és motorolás kezdődik.Hívlak majd hogy hogyan alakul.
Jó lesz az úgy?
Én 186 cm vagyok és semmi bajom a motor magasságával....
oksa. tudod elég magas vagyok 187cm és egy kicsit magasitok rajta. 3cm-t. jó spicces lesz
észrevettem már
én motormagasságemelőre gondoltam, amivel magasabb lesz a gép, nem emelőszemre
most látom,hogy emelőszettet írtál. Emelőszemnek olvastam. sorry Mi az hogy emelőszett? Nekem ültetőszett az autómban van.
kurva kibaszott ültetőszettet küldtek emelőszett helyett. ilyen faszokat.
Kalispera Gekko ! Nem akarsz inkább vasárnap "ásni" ? Ráérnék .