Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem azt kérdezted, hogy hogyan jön le a kifli, hanem azt, hogy a patent hogy jön ki a gyújtáskapcsoló takaró műanyagnál! Én mondtam is, hogy a gyújtáskapcsolót nem kell bántani legyen OFF állásba, oszt jóvan.
Ubuntu! Linux! nincs vírus, nincs IE7, és nincs képfeltöltés! De itt nem müxik! Ide tudok képet rakni csak az albumba nem!
Édes szivem....azt kérdeztem,hogy jön le a felső kifli,,erre mondtad,hogy a kormánykapcsolónál......mre mondtam,hogy a kibaszott bolha szopat.......akkor ha nem értetted miért navigáltál félre ha tudod mit akarok szétszedni,,,,miért nem mondtad,hogy a kiflit nem úgy kell kiszedni.....minek huzattad le velem a stekkert is,stb...?

passzolom , próbáld meg IE-vel azzal elvileg mennie kell
Hát én nem is értettem, hogy mit akarsz ott....
De te azt kérdezted, hogy az ott hogyan jön szét és én arra válaszoltam!
Ide nemek is megy! No meg látom a mappában lévő képeket, de adatlapra nem megy!
nálam műxik kipróbáltam
mert a gyújtáskapcsolóhoz hozzá sem kell nyúlni,meg azon a részhez semmihez,te kuki
Aztán miért, te pöcs?
Jó reggelt!


Gino,jól félre vezettél..... még mindig a gyújtáskapcsolóval szenvednék,hogy kiférjen a felső kifli
adatlap! Mozzilla!
nálam műxik IE 7

adatlaphoz vagy fotógalériához nem tudsz képet rakni?
Valaki! Szeretnék képetek feltenni az albumba, de nem engedi kitallózni a képeket, a mappákat látja de egy képes sem lát benne! Valaki másnál is csinálta már ezt az oldal?
Hallló! Morgen!
Jóó reggelt GSR fan
Jó reggelt Qtyások!
Most meg esős időt mond az időguru.....
Jól jöttél hozzám...."valamikor a hét elején, közepén megyek úgyis fel...."
Nem...nem kell a magyarázat....
húzok melózniiii
Mehetünk! Csak legyek túl a második 1000-es szervizen
Jó éjt mindenkinek!
N a jó éjt,majd beszélünk szombaton hogy mi a rajz...
szombaton hányadika lessz?
Nagyon izgat Téged ez a meleg-lehetőség bari....
Vagy rosszul látom?
efharisto file,ine pola endeca,ime mono tria atoma mazimu....