Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Téged is éheztetnek?
Régen volt,igaz se volt .
De ráér valaki!
Jó reggelt mindenkinek!
Baripetivel fél1-kor találkozom a műszaki egyetem előtt (Gellért tér mellett), gurulunk kicsit a városban, aztán ki Szentendrére (kb. 1-fél2 körül a partnál a lángosos környékén), ahol Sipiapival találkozunk és teázunk. Syrus 2körül csatlakozik hozzánk, ha addig nem fagytunk szét.
Ha valakinek van kedve csatlakozzon be!
Üdv,
Hi,

Lesz akkor ma valami közös gurulás, vagy mindenki megy külön?
azért az esőknek is megvolt az előnye:
Engem nem zavarna!Mondjuk a déli sziget nyugati oldalán sokat esik,a keletin meg alig. Szívesen elmennék erre a helyre!
nagyon szép. Csak sokat esett.
helyesbítek, mivel közig bírság, ezért adó módjára behajtható. Tehát nem elzárás. Fizetésből letiltja, ha nem akkor egyéb jövedelem, stb.
Azért nem foglak sajnálni! Én is szívesen elfáradnék egy ilyen utazásban. NZ hogy tetszett?
skaccok nekem csak 2 után lenne jó!
az utazás kurva jó volt, csak elfáradtam, összesen 52.000km-t repültünk+buszoztunk...a föld az egyenlítőnél 40.000.......
10.15-re megyek.
méltányossági kérelemmel meg lehetne még próbálokozni, de....gyere már msnre kicsit.
Helló Maci!
Nem igérem biztosra, mert munka van.Mikor mennél? És milyen volt az utazás?
ha nem fizeti be elzárásra változtatja. Nem tudsz részletfizetést kérni, ezt mondom az elejétől kezdve.
Még + van!
Maci, a yard kiküldte a határozatot hogy fizessem be (vagyis a párom mert az Ő nevén van az autó) a 90 rugót 30 napon belül..Azt írja fellebbezésnek helye nincs. Ilyenkor már nem lehet kérni pl részletfizetést?
Meg amúgy geci érdekes ez az egész rendszer, hogy a faszomba fizesse be a párom amikor most melóhelye sincs most?
Ott tegnap voltam!
Hali! Nekem szimpi Szentendre! Lassan el is indulok, vasért, szóval nem leszek a net előtt. Tud valaki egy talihelyet meg egy időt mondani?
Top Friss !

Hőfock: 6,5
Felhő állapot: szakadozott, látom a napot
Út test( nem a női test, milyen vicces vagyok ma ) túlnyomóan száraz.
Töllem Szentendre: Kb 4 km
Jo REGGELT GSR!

Éjjel megjöttem a sielésből! Szlovénián keresztűl érkeztem haza.
OTT 18 C fok volt, sűt a nap és az utakon hemzsegtek,- a cukkolásomra,- a motorosok!
A határtol Pestig 10 C fokot esett a hőmérséklet!
Itt olyan nagy a szar, hogy már a meleg sem jőn át a határon?

Űdv MINDENKINEK!
Oldklu
számolgatom ezt a cascót, hát, nem olcsó
Jó reggelt!
Érden most 4 fok van,kicsit fúj a szél,az utca vizes! Hát nem tudom! Nem érzem én még ezt a gurulást. Pedig nagyon mennék már én is.Eddig szinte csak nézegettem a kutyulit,de már tolnám bele a km-eket!
jóslat
én 2x pl Sipi barija is......
kik? Miről maradtam már megint le? Mondjuk én azt sem tudtam, hogy te dobtad anno.

Nferi, jössz hétfőn?