Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

közgazdász
Nem kurva kék hanem kurvára kék! A feketéhez képest nekem ez kék kék, DE GSR KÉK igaz
Micsoda tippeket kapok! Akkor mennyi is?
(nem akarok alkudozni, de miért van neked 2 db belőle egy kevés volt, nem volt elég magas?
Te matematikus vagy biztos .
elosztottam a nekem adott munkadíj árát az idomok számával
Ez milyen tipp héé ?
mi nem is vagyunk jók
tippre 8000. alkudj az árból h beleférjen a fényező
szevasztok!káj?van?
Gsr kék bazz !
Ez kurva KÉK Megkérdezem a föstékesbácsimat, hogy mennyiért csinázza meg!
Azért a többi sem csúnya! Mindenkinek a sajátja a legszebb! Szerencsémre pont ez szín volt a kereskedőnek akciósan
Ne gondolkozz stimmel :
ez így igaz!
és igen, a legszebb színű GSR
Hmmmmmmm..................... Gondolkodom! Van róla képed? A Plexiben a keret, ahol a csavarok vannak fekete?
Hello Tomassa ! A kék színű fejidom még megvan . Ilyen szar időben , simán elmegy feketének !
ÁLLLLAT! Inkább megvárom amíg nem találok feketét! Az előző vason volt, ez meg annyira új, hogy az csak na! nem is mentem még fejidom nélkülivel előtte. A fejidom, nagyon nagy zajt csinál a sisakomon, lehet, hogy a Shoei Multitech hibája, 140 felett annyira nem jó kipróbálok egy X-spiritet vasárnap!
Okés! Mehetünk, úgy is hétvégén sisaktesztelésben leszek! MEGKEZDTEM A SZEZONT! Mentem 50 kilcsit ma! M1-M7 M0, Budaörs, meg a városban csavarogtam jeeeeeeeeeeeeeee
ja. sztem én már megvilágosodtam de nem röhögni: az általad feltett 2. számú képen lévő lemez lejött a gyári kipufogóval együtt, de nem lett visszarakva szerintem (merthogy itt van lent a tárolóban rajta a régi dobon)...
nálam kicsi. de nem olyan zavaró mint a k6-os gixxer 600-nál.
Ez is egy megoldás
habár nem a legköltségkímélőbb....
Na megvan e már hogy mi is kell a gépsárkányhoz?
ki kell menni kakucsra oszt eltűnik mintha nem is lett volna
hali! még ha lefényezteted is jól jársz vele. vagy csináld úgy mint én veszel egy másszínű fejidomot, majd megpörgeted a levegőben a motort, hozzávágod a földhöz, megcsúsztatod, majd lefényezteted amilyen színűre csak akarod
Hello,

Vasarnap gurulhatunk egy kort ha valoban szep ido lesz
Kösz a segítséget mindenkinek.
Léptem.