Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem értem miért marad le mindig az eleje
mi a szakmád, vízpocsékoló ?
mád vízpocsékoló
Szép szakma!
Nem röhög , nekem rendes szakmám van :
szeva kykee!azt az infót kaptam,hogy van valami fasza rendszámmozgató cuccod.mivel nekem is kéne,jo lenne egy-két infó a dologrol ha nem gond.köszi!
szasztok!
van itt valaki aki a kykee névre hallgat?kéne beszélnem vele!
Felhívtam a haverom , azt mondta , hogy így kell bazz :
Greekkrisz. A kájosz dzsukelosz ! De mi a "Parboliosz" he ?
mért,ez most gáz?nehogymá ezen a kis akadályon ne tudd levinni
nekem sem Kriszitán a nevem,hanem Parboliosz Kájosz

akkor miért GRKRISZ?hm,,,,becsapós a nikked....mindegy nekem már Krisz maradol at jóvan
A SUNDA-ra?én már láttam......köze sincs már a GSRhez.max a tank,ami még megmaradt a formából
Tettekkel és :
és ami lemaradt " na lök-
jed, ne kimélj
Naaa udvarolsz ?
Á még eszembe jutott valami : hétvégi alkoholista is vagyok , amit tudok is bizonyítani !
Lány hmmm....... occóbb mint az átoperáltatás! Meghirdetem a neten "tavaszi csajcsináló akció"
csak nem fagyok rá -2 fokban hoztam el, de minek? Pihenhetne még a szalonban! De az úgy sem bírnám igaz itt lakom a Housba mellett 800 méterre, nézegethetném a kirakatban.
A haverom kitalálta, hogy hozzuk fel a lakásba, négyen elbírjuk......" te meg majd leviszed valahogy, van fék rajta! Tiszta gyyyyyyyyóóóógy!

Lépcső?!
egyedül? mert van rajta fék? Hüje!
A ketyós stimmel :
na még egy hüjenevü
Egyébiránt káj : my name is Dzovairisz Hrisztosz / no Krisztilány / , de mindegy .
Szuper kép ! Meg kell állni hugyozni ? Megint egy új dolog a motorozásról .
most már csak a Béla gépére vagyok piszok kiváncsi mert öcsi mesélt egy's mást
mivel te is Krisztián vagy ne csodálkozz,hogy kettyós vagy.....tiszta hülye aki nem normális,,,olyan jó hülyének lenni,,,,normálisnak lenni meg unalmas....én a motoroktól megmarhulok,imádom őket,,,ez van......vállalom,bármikor,ha kell 24 órán át motorozom és csak enni,inni,szarni,hugyozni,tankolni,kávézni állok meg...
még jó hogy az asszonyomnak is GSRje van...igy nincs menekvés