Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én sem tudok motorozni ne aggódj......csak szeretek.....igen,a GSRrel kapcsolatos dolgokban úttörő vagyok,,kipufogó,slickgumik,kisfogaskerék,legtöbb megtett kilométer,,,,de legalább tudok segíteni a márkatársaimnak ha valami bajuk van a tapasztalataimból adódóan
Öcsimester azt mondta , hogy neked van a leghangosabb kipud / hát hallom/. Ó , és azt is mondta , hogy úgy be voltál sózva , hogy ha a katalizátor után levágta volna a csövet , neked az is okés lett volna ! Na én is ketyós vagyok , csak a motoros tudásom 0 ! Szarok rá már úgy is öreg vagyok !
nulla fokban,dobtam egy Balcsi körcsit dec 6.ikán 2 éve...csak a kezem fázott
Én tavaly novemberben vettem át a motorom , 6 foknál fél óra után lány leszel !
hogy rezonál a levegő mi?dobj fel egy fülest a fejedre azt úgy hallgasd,vagy erősítőre csatlakozz,,,beszarsz
Nagyon okés ! Ezért rendeltem meg Öcsimestertől . Jövőhéten kész lesz a kipum ! ! ! És kösz.
Muszáj, azaz nem de igen, vagy mittudomén mennem kell! Ha nem lesz jó az idő akkor augusztusban mehetek az 1000-es szervizre Kicsit előre dolgozom! 6 fokban nem lesz hideg rajta........... (remélem)
sassing.
grKrisz.....mindjárt fent a video....sasolod,vagy belinkeljem?
köszi Gino!
na most már motor,laptop,mobiltelefon szerelés is megy,nem beszélve a mentális segitségnyújtásról is!
Hello eszkimo motoros .
Mááá nagyon áám! ODO 17,1 KM A Hosubából hazáig! Hétvégén biztos rápattanok, úgy is még bejáratós! Szombatra nem ír nagyon hideget.....
Sziasztok Hát hogyi vagyi itt mindenki? Vicket mán a Kutyulis seggetök?
Beszéltem öcsimesterrel , decibel/fordulatszámra lebontva ! Probléma megoldva háromnegyed isten fndi !
Kykee!
Hali fndi ! Vétel . Légyszi a számot mégegyszer . Többféle hangzása lehet a kipunak , vagy ez hülye kérdés ?
Ha lehet kapni kávét , akkor kávézó ! És konkrétan hol is van ?
GRKRISZ !
csak szólok, hogy várják a hívásodat

vétel.
Trelos iste more! Afto denine cafenio,ine magazi meg kinito che gps gamoto!
De ma nem leszek,meg holnap sem,majd csütörtökön....
Hali
Ti matrica nélkül nem is tudjátok, hogy ez egy GSR?
HI. Ezt hol is vetted tul.képp?
Sziasztok ! Nem tudja valaki , hogy hol ez a hely : Gekko's cafeteria & gyros ? Valahol Budaőrsön ?