Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

veszek!csak nem most
bammeg mindenki letipplizik a kiskirálykategoriábol lehet.hogy én meg veszek 1 gsx-r 750-et
Bking
Üdv Mindenkinek!
Elképzelhető,hogy én is elnézek a összejövetelre.Remélem egy Apriliást is az asztalotokhoz engedtek ülni.
Sorry, de ez így jött össze. Sőt mi holnap karácsonyozunk. Most szép csillagos az ég. Ha holnap lenne egy
6-7 fok és napocska, tudunk gurulni egyet?. Tervezem, de van holnapra sok minden. Te hogy állsz ehhez?
Szeva papa!

Ne máááá!Nemrég még nektek is gyó vót!
Üdv mindenkinek!
Sajnálom, de a 27.-e részünkről fog összejönni. Így mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kivánunk. Sziasztok jó bulizást
Mire akarsz átülni?gixi?
és Imola, köszi de már nem kell segíteni. Viszont ha valaki tud vevőt egy GSR-e akkor szóljatok légyszíves.
nos, urak, követem Tutist az úton, kilépek a GSR-esek közül, most tudtam meg a hírt Azért még megyek veletek ha lehet
bécs szívében, a mariahilfer strassen vagyok, UPC kábeltévével, megrendeltem ugyanitt a netet, pár nappal később mondják, hogy sajna nem megy. na így kezdik megtanulni az anyázást
Atya ég ,merre jársz te? Nem a szomszédoknál van a meló?És ott nyista net?
ufók közt vagyok, ez stimmel
de még az űrből is könnyebb lenne netet csinálni, mint ahol most vagyok
Majd visszanézek
Ja !

Én is itt irogatok magamnak!
Üdv mindenkinek!

Vazze képzeljétek még nincs karifánk! (jó ez a mi hibánk,túlságosan válogatunk! )Nézegettem és találtam is de az horror áron!
Már értem miért vagy ilyen ritkán!
Az űrbű nehéz lenne fórumozni,lefoglal a sok ufó.....
De jó lenne ha megoldanád a 27.-ét!
én a dél-keletin de hazajövünk.. csak miattatok
Üdv Mindenkinek!
Sajnálom, hogy ritkán vagyok fent, sajnos még mindig netproblémám van.
A 27.-ei buli nekem kétes, az ország délnyugati sarkában leszek, másnap már nem lenne probléma.
Azért érezzétek jól magatokat és BOLDOG KARÁCSONYT! (ha addig nem lennék)
dögunalom itt..
GSR KLÁN ÉVZÁRÓ
1:nopara+paráné
2:hojtjej+Attis
3: syrus
4:baripeti
5:Tybee & Ádám
6. Abdul
7-8. kykee+Anikó
9. sipiapi, motopityu és a többiek
szia norbor! hát ez nagyon szép lett gratula! de azért szerezz be vmi bőrtisztítót..
örülök h jöttök! (és nem az index miatt )
Jó reggelt Királyok! megint menten dolgozni........ Én szedek csak Béres cseppet.....