Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

közös ismerősünk?
Mit tudtál intézni?sikerült valamit?
Mi újság huligánok,hogy vagytok?
Sziasztok!

Közös ismerősünk behitegetett az alkatrészekkel,amire egy hónapig vártam fölöslegessen!
Ha valaki tudna egy sárvédőt,fékbetétet és komplett első villát bontásból korrekt árban,azt megköszönném
nem rossz, de 15-ért már kapsz normális mozgásérzékelős riasztót is....
Illetve motorline
Harris a márkája, szerintem bázismotor
széééép. Zselés?Hol kapható?
Sajna N82 most nincs ,de van,(legalábbis reggel még volt) HP 614 Business Navigator, GPS,HSDPA,GPRS,meg minden amit akarsz,520 as Marvell proci ,olyan 60 körül azt hiszem.....(Nehogymáá kimaradjak a seftbűl-e!)
Káj! Riadóóó! Felbukkantak a "GSM-seftelők"
Amúgy jó napot Mindenkinek!
Köszi tutis, de nem érdekel.
HTC Trinity nem érdekel?
Helló GSR Klántagok és Klántagok telefonkereskedő tagjai!

Nem tudnátok egy használt de JÓ állapotú fekete Nokia N82-t szerezni vagy nem akarja valaki lecserélni az övét?
Köszi
JAJ de sajnállak!

Amúgy meg mától én is szabin vagyok. És épp motorolok . Beszaladtam a városba vásárolni.
Ez nekem szólt pocak tesó?
És ne hisztizz már, év végi hajtás van, főleg, hogy a bent marad szabadságaimat is szeretném még idén hasznosítani. A cég meg ráadásul még elküldött egy hétre a lázadók közé is...
Ha minden jól megy jövő héttől már nincs meló, motorozni is akarok még az idén. Összehozhatnánk egy rövid gurulást.
Jó reggelt....

Szia fiatal, kissé pocakos barátom. Ha én nem hívlak te le se tojjjsz....OK! Lessz még motoros szezon.
Egyébként meg remélem jól vagy......
Hali, nekem mostantól elvileg bármelyik nap jó. A 20.-a az egyetlen necces, akkor max. korábban lépek le... de a 27. jobb lenne.
gratulálok a kiscsajhoz ilyenkor a leg aranyosabba

bár az enyém is aranyos volt pénteken a szalagavatóján
Na joccakát!

Toltam a bringát!A holnapi viszonylátás..
Vazze merre kalandozol?

Mondom én!Mi társasozunk
Ma volt kari buli az oviban és a lányom volt a "Mária"!Tök büszke vagyok rá,nagyon ügyes volt!Ja és az 1ik fiú asszongya:Nagyon dögös vagy Mária Mondom a kiccsávónak hahó én vagyok a fater,szóval vigyi mert figyelek!
Hali hóó!
huu úú . itt vagyooook
cipp csajeee