Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt

Hm,csupa szar hír!
Na megyek is fuvarba,remélem mire visszaérek már csak jó hír és sok marhaság fogad,derűs sorokat olvasok
Mint anno,csak a hülyeség ment

Sziasztok
Reggelt!

Most hívott zaklatottan egyik barátom, hogy egy ugyanolyan GSR-t látottt a csepeli gyorsforgalmi végén, mint az enyém, csak éppen darabokban... Pilótája elhunyt ! Vigyázzatok magatokra
Legalább örülj, hogy végül hazaengedtek a böriből!
jó reggelt. A bűnöző kurva anyjukat, ennyit régen mentem mint most, már 5-kor ébresztettek, hogy balhé van, és este 10-re éretem haza a börtönből.És az időjárás is megbaszhatná, hát így hogy éljem ki a motorozás utáni vágyamat?
Estét all!

Hú vazze nincs valami nagy forgalom mostanában! (mondom én!)
Jó van jó van csak hát kúva sok a meló és amikor hazaesek örülök,ha az ágyat megtalálom!
De lassan ennek is vége lesz! Még 2-3hét amit 1000-rel nyomnom kell!
Amúgy kivel mizu?
Ja és egy utágyártott rendszám nagy ATTILA felírattal
Jó estét.

Sajna rossz a minőség mert épp hogy letudtam kapni.
Ez a hét képe!

Robogó,bőrnadrág,kordura felső,varott westerncsízma mintával. Hát elmosolyogtam érdekes volt az öszkép.
jóestétjószurkolást!
Na lépek
225?
Igen! ezt mindenkinek meg kellene nézni,bármilyen szörnyű,amúgy a zenei aláfestés ZSIIIIIIR!kis Metllica sosem árt!
(nem találom a hosszú i betűt bakker)
thanx
gyertyakulcs van a a készletben.
egyetlen bibi az alajszűrő leszedése. Ahhoz vagy veszel spec kulcsot, vagy elég egy erős nadrágszíj..
Bevallom férfiasan, még sosem néztem milyen szerszámok vannak a motorhoz.
A műhelyben van minden, ami kell.

A légszűrő csere biztosan megoldható a motorhoz kapott szerszámokkal. Gyertyakulcs nem tudom van-e hozzá.
Az olajat is könnyű lecserélni, az olajleeresztő csavarhoz kell egy kulcs. A szűrőhöz vagy szerszám, vagy erős kéz.

Egy átlagos, garázzsal rendelkező háznál biztosan vannak olyan szerszámok, amikkel könnyen elvégezhető a művelet.
nem nem, korai lenne nyilatkoznom...
köszi.
és milyen szerszám kell a szereléshez? a készletben van hozzá?
meg lenne légszűrő és gyertya csere is..
Szia!

Tél elött érdemesebb az olajcsere, hogy télen friss olajban álljon a gép.
kitalálhatjuk h mit találtál ki
450-ért nem vetkőzök
ne csigázz!
Kivele bammeg....

Mi tehetünk hogy ne unatkozz?
Addig fújok neked ilyen színes gömböket és füstöt pattintok a közepébe!
De ameddig ezt filmre vesszük,addig vetkőzz le és őrizd a ruhádat.....
Kitaláltam valamit, de még korai nyilatkoznom
Csárlájtossan ájtedli

Tutis,az idomot átfurtuk és hátulról kapott egy platformot,az tartja sort amin sorba vannak kötve ellenálással!
Miért?
Köszi a telót!