Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Italozó életmod volt Fndi-vel
hali all!

mi volt itt éccaka? Senki nem tudott alunnni?(én igen )
Jó reggelt!
Jó reggelt mocisbarik
Jó reggelt mindenkinek!
A sexhiánytól beszélek félre Nem tudsz egy csajt 10.000.-huf ig/óra?csak nézzen ki jól,tákoljon rendesen aztán szépen mehet haza!
Na ,megyek kiverem a faszom azt lefekszem a gecibe
Jó éjt mindenkinek,csao

Szerintem nem simogatná Body Szilvit,másik szobában fektetné le,csak nehogy összepiszkitsa
Szerintem ne 10000ig pörgesse,hanem 13ig,akkor legalább megismeri a kutyuli másik énjét is!10nél nem fogja
Kialvatlanság? ? ? ? Az meg mi?2 nap/3100 km,1óra 40 perc alvással!Bőven elég! ! !
Örülök,és egyben megnyugodtam,hogy nem vagyok idióta!Én még beszélek is hozzá, nem csak puszilgatom,de még meg is simogatom a kutyulit Ö szentéségét,a 59915kmerével
Akkor ezek szerint Te benne vagy a dévai túrában? ? Még idén is megejthetjük
Tybee! Még mindig kapkodom a fejem amikor ezt írod!10000 felett még sosem tapasztaltad több mint 2éve.ez olyan mintha Bódy Szilvi a tied lenne de te csak simogatnad...mindig csak simogatnad... és sose tennéd magadévá úgy igazán:)de lehet hogy sokat ittam...:)mindegy,1x próbáld ki légyszi!vagy 10ezer felett a gsr vagy Szilvi!bármelyiket!hasonló lehet az élmény:)jó éjt
mi van tesó be engedtek
minden este kap a moci még jóéjt puszit is, mi az h rásem néznénk.

különben meg tankolás lánc sprai és GO tovább
azt, hogy félrebeszélsz a kialvatlanságtól
Sziasztok!
Jól beszélsz Papatesó!
Bár igy világitana!
Ez a Bulgár-Román határ,a Compon elsőként álltam fel és ez a páratlán látvány fogadott!Jobbról Calafat,Románia!
2 hét múlva megint megyek,jó hosszú az út Thessalonikibe,de hát ez van
Legalább látom a világot!
Eddig Bécs,Lengyel,Román,Bulgár,Görögben voltam,jövő hét már München is benne lesz a repertoárba
De meg kell súgjam,hogy Dévába jövre elmehetnénk!Reggel lenne az indulás és 400kmes szerpentinen motorozhatnánk szép tájakon!Hozzá kell tennem,hogy a szerpentin végén láttam egy aranyos fogadót. Estére vissza is érnénk!Aztán 1 hétig rá sem néznétek a mocira
NA?mit szóltok?
Jó estét Mindenkinek
Jó volt a Citadella köröcske,csak a csapatot nem nagyon láttam.Talán 2 db GSR-t láttam,lehet hogy zsemüveg kell......
Es lotto bejelentkezik...nekem du. 3 elott tuti nem jo. Syrus holnap delelott felhivlak.
http://www.olajshop.hu/termeke...

mi tutissal erre esküszünk.....
Nekem is most 5100 10W-40 van benne !Nem pályázok,nem pörgetem 10 000 fölé... stb
Jó a váltás is vele, nekem tetszik !
Szia!

Semmi probléma nem lesz.
Mindegyik olaj megfelelő bele.
a motorrevüben és a supebikeban hirdették, nézd meg, én most Hévízen vagyok

A K and N légszűrőn én is gondolkodom. Viszont azt mondták a hozzáértők, hogy 1000-el feljebb lesz tőle a csúcsteljesítmény. Ezt mondjuk nem értettem, de hát....na meg azt is mondták, hogy amíg benne van a katalizátor addig nincs értelme.
Oké majd hivj 06209131776
Nyugati oldal, Kykee féle csúcs szuper hambishoz mennénk.
Nyugodtan hívjon meg, a menyasszonytáncig bírom úgyis csak a bulit a tapasztalatok alapján...
A HAMBI TÚRA az ország melyik részén lesz megtartva ?
Csak ha meghív!