Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bővebben hol lehet róla olvasni ? / teszt / milyen márka / típus ?
nem elkeseríteni szeretnélek benneteket, csak azért vigyázzatok a riasztós mocikra is mert a kis ödög nem alszik ! egy Dunaujvárosi ismerősnek is nagyon komoly / hasonló / riasztója volt , de mocija már sajna nincs ....
ma Győrbe,Szt István uttal párhuzamos úton 14:24-kor gsr.
(hátha fellendítem a topicot ezzel...)
Csárlájt mindenkinek!
Jó volt Veletek beszélgetni
csao,kykee
* Features:
* Screen Size : 1.3 inch
* Camera : 1.3 megapixel
* Memory: 256MB TF card include, extendable to 2G

* Language : Chinese and English
* FM radio.
* Operating Frequency: GSM
* Network Frequency: 900/1800/1900 MHz
* Data Transfer : USB, Bluetooth
* Wallpaper : jpg or gif
* Messages : storage for 200, support SMS and MMS
* Alarm clock : MP3 as alarm sound
* Games : 2 common games
* Special Features : Calls vibration and voice dialing, calculator, graphics editor, memos, calendar, stopwatch, rates exchange, world time.
* Ringtone : 64 chord; Ringtone format: mp3, mp4, midi
* Music : play mp3 at background with equalizer
* Video Playerback : 3GP, MP4, Support to play in full screen
* Talk time : 180-250 minutes
* Standby time : 200-280 hours
* Dimensions : 61.1 x 44.5 x 17.8 mm (width × high x thick)
* Color: Black or White.



Csak 70.000.- ha kell valakinek
Gino!
Ilyet is forgalmaztok?
Nekem ilyen riaszto van 2 eve a gsr-emben. Eddig nem volt vele gondom, arra jo, hogy az ember ha necces helyen all, akkor neha nyomkodja a taviranyitot, ami visszajelez, hogy megvan-e meg a motor :)
Igy azt is tudod ellenorizni, hogy hatokorben vagy-e meg.
Nekem D.O.G. riasztórendszer lett alkalmazva!

Reggelente viszek neki csontot,meg kajamaradékot,de legalább nyugodtan alhatom
Jó hát,MotoPityu!
Igen a 800 méter csak pusztában 800 méter. Viszont 20 méternél távolabb ritkán vagyok a motortól Csak a melóhelyen, de itt kamerarendszer, biztonsági őr szolgálat, kártyás beléptető rendszer van..

ha jól tudom ehhez is lehet még csatolni plusz azt a pagert, ami távolságra letiltja a motort...VAgyis nem is ehhez, az egy külön egység, tehát 2 riasztó is lehet a motorban...
Nekem más a tapasztalatom. 50 méterre betonépületen belül is riasztott de nem vitatkozni akarok.
Kösz Tutis!

Én is ezzel szemeztem. Valahol láttam még egy jót, ami kártyás és nem kell gombot nyomogatni, hanem érzékeli a jelenlétet (ha mondjuk a mociskabi zsebében van).
További előnye, hogy ha mondjuk leszednek a városban a gépről és elporolnak vele, akkor egy idő után megáll a gép ... ugye nincs közelben a kártya.

Viszont ez a szól nekem ha piszkálják a vasat is csábító. És azért életszerűbb, mint hogy leütnek a motorról.

Mik
Ilyen riasztó volt szegény BlackNet motorján is.
Az a 800 m, csak elméleti távolság vagy max. a pusztán. Sajnos.
Az ő motorja lent állt a házunk elött és a 12-en az erkélyről (36 m) már nem működött. Még az útjában sem volt semmi akadály. Tehát pl. bent a lakásban már nem biztos, hogy működik, ha az udvarban áll a motor. Nagyon sok az elektromos zavaró jel.....
Nem utolsó sorban, akik motort akarnak lopni használják a "zavarót", amivel 10-30 méteres körzetben minden GSM, GPS és egyéb rádiófrekvenciás jel elnémul.

Szóval olyan nagy biztonságban ne érezzétek a motorokat.
ZUGLÓ. Jó az igaz Kykee.
A műhely címe: XVI.ker Ballada u. 4.
Sziasztok. Nekem is az a riasztó van benne, amit a Gabi mond, 800 m es pager sal. Jól műkődik, bejött.
A pagers egy kb. 5 x 2.5 cm lcd kijelző. Az érzékenységet be lehet állítani. Ha riaszt, akkor villóg, rezeg
és hangjelzést add. Nekem a XVI ban szerelték be tokkal vonóval 40 ropi. Jó cég. Ők vannak vmelyik
márciusi motoros újságban.
Nem agyalok ilyeneken, hogy mindent el lehet lopni. Valahogyan csak meg kell nehezíteni az ellenfél dolgát.
Hogy meglett a motorod azon megáll az eszem. De neki.
Mesélj má részletesebben, tök kiváncsiak vagyunk!
Szia Tutis!
Köszi köszi köszi
Májki: nem akartam elhinni. Előszőr azt kérdeztem, melyik alkatrészét találták meg
A vázat? vagy a rendszámot?
Ilyen szép napot mindenkinek!
http://www.riasztos.hu/motor.h...

Sentinel 1100. Pageres riasztó, ami 800 méteren belül nálad is riaszt, és mutatja bármit csinálnak a vassal...
Dőlés ütés emelés indításérzékelő, indítástiltás..
További infók a honlapon...
..végre eg jó hír!....ja: sziasztok