Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Brékóóó....brékóó!

Kykee válaszolj!

Vége!
Pityu, még egy tanács, így utólag: Tapadósabb gumit tegyél fel. Hamarabb le fog kopni mint a Road, de nem dobod el a motort.
Jólvan megyek én is,kicsit pihenek azt én is megyek szavazni,akkor este. A GUMI KOPJON NE A LELKETEK!
helyes
Mi nem megyünk szavazni, mert tegnap hazajöttem Debrecenből, hivatalosak voltunk egy bulira, bejelentve meg oda vagyunk mindketten az asszonnyal.
Este beszélünk,most mennem kell!
Sziasztok
Kykee msn-re nem jösz fel,megbeszélni a részleteket,mi mennyi hogy stb..
Na léptem savazni,csak NEMmel szavazok
nem ám,IGENnel!
Megnézem,hogy van e?
Jobbulást
köszi kykee mindenképp érdekel a dolog,és váltókarod az nincs véletlenül?!
persze,jövőhéten már táppénzen is vagyok,azt mondja hogy nagy szerencsém volt mert se törés,se szalagszakadásom nem lett,hanem annyira meg zuzódott hogy most felvan telve térdlőt felfele az egész lábam folyadékkal.elvileg 8napon belül le kell apadnia,hát remélem így lesz.
Az a rész ami neked kell az megvan!
Majd akkor szólj mikor kell és megügyezzük!
Mi baja van a lábadnak?
doki látott már?
persze hogy.
részvétem.
á, azt az elején elbasztam, nem így megy.
szevasz kykee,köszi szépen,hát kellene egy oldal dekni a váltokar oldalánál lévő kör alakú,mert teljesen elkopott,és több helyen átlukadt,jó lenne ha megtudnánk ügyezni valahogy mert újonnan biztos nem két fillér
Hát igen már én is tudom hogy nem kellett volna,a moci vagy 10métert csúszott,ráadásul havert vittem,és őneki is ugyan az a bajja mint nekem,ő se bírja a bal lábát használni rendesen,a farmer teljesen leszakadt rólunk,a búkómba is lett egy pár minimum 4mm mély karc. Szóval jól elrendeztem magam.
Jelentsd fel,hogy megütötte a rend éber őrét
Intézkedésben voltál és a polgár meg rendbontott
Szia LaciPityu!

Szomorúan olvasom a történteket
Mihamarabbi gyógyulást kívánok


Van komplett blockom,ha valamire szükséged van ,akkor szólj!
részvétem , tudom már utólag nem illik okoskodni , de nekem is úgy szólt a haver hogy a körförgóban ne döntögessek oly serényen , mert mindig kefele lejt és hamar a szélére futok így a guminak ...
köszi szépen,hát még én hogy sajnálom
könyörgöm a renszámát felirtad ? motoroznánk egy jót a lakása körül , aztán mikor előeszi a fene , akkor kicsit eszmét cserélünk a buzival , ha már kezet emelt egy rendőrre , te meg mi a picsának ütöttél vissza , minimum kapott volna egy felfüggesztettet mert kezet emelt a rend-őrére .
nagyon sajnálom hogy ez történt
Hello gsr-esek! Sajnos nem tudok menni a klán túrára,pedig nagyon szívesen elmentem volna. Mert kicsit széttörtem magam. Kicsúsztam a körforgalomból,a bal lábam nem tudom használni mert a moci ugy rám esett. Szegény gsr-nek pedig elgörbült a kormány,a kuplungkar,letört a váltókar,széttört a bal első index és a körülötte lévő műanyag,és aminek a legjobban örülök kilúkadt a blokk,és az olajat is elfolyatta.
Ma napos idő lesz,kimondott motoros idő!
Jövő héten lehet számítani csapadékra,10,14 fokra