Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló-hellóka!

Gratula a mocimegkerüléshez! Nem kis élmény lehetett!

Tutis! Ellenben én pont most gondolkodom riasztó beszerelésen és írod, hogy vannak tippjeid. Én mán nézelődtem, de azért jól jönne egy-két hasznos infó!

Szép napot!

Májk
Szaisztok!
Sajnos egész pontosan nekem se mondtak részleteket. A múlt héten kaptam értesítést, hogy az ügyet áthelyezték a XIII. ker.-i rendőrkapitányságra a nyomozás lefolytatása végett. A kutyinak eltörték a kormányzárát, de jó állapotban van "saját lábon" :) Alvázszám beazonosítás közben lett meg:) Gondolom vagy eladásnál, vagy igazoltatásnál. Még tanuskodni kell mennem. A kutyit 2 héten belűl hozhatom haza :) Szerintem, amikor megyek tanuskodni felvílágosítanak a részletekről.
Igen Tutis, a lánc már megvan:) a riasztót most nézegetem, hogy melyiket érdemes.
Jóóóóóó reeeeeggggeeeellt


Whááááááhhháááááá,kitörő örömmel olvasom,hogy meglett a kutyuka
Ha a részleteket megosztanád velünk,megköszönnénk


?Mi ujság mindenki?Hogy alvadtatok?
megint nem leszel 4 napig !? .....
most indulok Debrecenbe, majd jövő héten megnézlek
Maci ma motorral jöttem, ha akarsz látni kormányt most megteheted...
én is én is , hogyan lett meg a vas? Gratula
Ez komoly?
Meglett aMotor? Áááááá.........mekkora királyság!
Szabad tudni a történetet?
Most olvastam az sms-ed! Örülök hogy meglett a vas! De mostmár irány láncot meg riasztót venni!
Ha kell segítség, nyugodtan szólj, tudok ajánlani fain riasztót meg láncot is!
Meghát ne ott tárold ahol eddig, szerezni kell neki egy zárt helyet..A motortárolás topikban kérdezz be ha esetleg nem lenne ismerősöd a közelben..
Vagy ha bármiben kell segítség, szólj, számomat tudod!
Vigyázz nagyon a kutyulira, de látszik hogy okos a kutyuli mert hazatalált!
Morgen, Mein Damen und Herren!
HAli Krissz! Na mizujs? Meglett a vas?
Hello All!:)
Tutis! Vagy?
oké!
jó éjt neked is
Jó éjt mindenkinek






üdv,
írd meg msn-re,majd forditok
húúú nem tudom várjál meg kell keresni a szótárba ,hogy kell magyarul írni
csak ne fájjon
Hol Amerikában?Hill dale?
mééé,ne?
na jó ,akkor kihúzlak a listámról
semmi
Na most már biztos hogy pénteken, 14.-én a nemzeti ünnepség előtti napon megyek a kiállításra. Beszereztem egy "eltévedásgátlót" meg ilyeneket, csak vásárolni nem fogok tudni.
na jóó van mááá ÉN lÖRINCI VAGYOK AZ IS MARADÓK DE AMERIKÁBA SZÜLETTEM ÉS TÖRÖM A MAGYART
Sziió