Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikortól kezdődik?
háj Haya!


ANCSA, HAHÓ!

fent leszel megint a kiállításon?
Sia Kriszti!
....és Tittelett Mindenkinek!
jaj, nem ezt akartam, hanem ezt: BOCS!
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááá MACI NE TEDD

NE ÍRD BE!

beírtam én is kíváncsiságból (bárcsak ne tettem volna) és a kijelző elkezdett folyni vörös színben, mintha vérezne
nem tudom, hogy jól hallottam, de KACAGOTT valaki, az biztos, ismerős volt, de mintha kykee hangja lett volna ááá nem hiszem el.... vagy mégis?

most ki téríti meg a céges telefon kárát? még jó, hogy nem a sajátomon próbáltam
ez jó tanács volt, mert én nem azt vallom, hogy dögöljön meg a szomszéd tehene is
Szia kedves Kriszta!

Örülök, hogy benéztél mifelénk.
Ha gondolod, nyugodtan leírhatod, hogy mi történt, itt nem fog senki sem szólni, hogy ne tedd! Persze ha nem publikus, ne tedd!
Vigyázz Te is magadra és a Lurkókra is!
üdv haver ! ezt hogy érted ?
semmi extra, motorozom a helyi sziklákat, rendszeresen,,,
Hello ombre!

Mizu,hogy vagytok?
szeva szomszéd,,






kussolok
A hátulján nézd meg,hogy mennyire karcos,írd be ezt a kódot: *#92702689# ez megmutatja a ténylegesen használt időt,amit nem lehet lenullázni,az IMEi számot(ha csak nullák szerepelnek,akkor bele van turkálva),az eladás idejét,a javitási idöt!
60at megér,mert többe kerül,dde amúgy nem tud annyit sem mint egy 20ezres bármilyen ericsson.
Szabadulj meg tőle a lehető leghamarabb,legalább keresel rajta vagy 60-80 zeret


Hogy kit küldtál rám azt nem tudom,mert nem mutatkozott be,csak annyit mondott,hogy hagyjalak békén,majd beült egy fehér Borába és elment
Te Mac!

RRK kezdetű rendszám az kopós, vagy nem kopós?
tutis, Neked aztán minden összejön...

Tegnap a haverom felnicsíkját lekapartuk, mit kapartuk, küzdöttük, úgyhogy jól gondold meg, hogy leveszed-e...
hát arra, hogy hurkapálcikadarabok ne legyenek rajta
mire figyeljek ha megnézem?
nekem is occsónak tűnik
Kártyafüggetlen, használt most derítem ki honnan van, garis-e stb.De akkor a 60 jó ár
én is csak szívattalak, tudod, hogy szeretlek
Kit küldtem én rád?
Sajna ilyen társadalomban élünk.. A vicc az egészben hogy a figura engedett be a sorba. Csorogtunk vagy 100 métert, erre simán belémjön mert elfelejt fékezni..3 lépésre az ott posztoló 2 rendőrtől. Há bassza meg ha máskor nem figyel,de a rendőrök előtt vezessen már normálisan nem? Bár mindig normálisan kéne...
Mondjuk nem is mert megszólalni sem, a rendőrök rögtön kérdezték hogy kell-e segítség, de mondtuk hogy meg tudunk egyezni...A tagnak is új az autó, pár napja hozta ki a szalonból..Ilyenkor kellene a legjobban figyelnie rá, nem? Erre egy alapszitut sem tud megoldani..Kb 10-el ha mentünk..Még szerencse hogy nem többel, lebontotta volna nekem a hátsórészt.. Még rendes is voltam vele hogy nem pattogtam, se forgalmi, se zöldkártya, semmi nem volt nála csak a jogsi..
ric,ezt mondtam!

Ha kell akkor szóljatok
Batta meg a köcsög bammeg!
Nem tudok mit mondani,köcsögül vezetnek az emberek,tisztelet a kivételnek!
Az elözést már akkor elkezdik,mikor még szemből jövök,jobbra kanyarnál átjön az én sávomba,zárovonalon előz a kamionnal,úgy parkol hogy 2 helyet foglal és a Mercis,BMW-s,Audis köcsögöknek meg semmit nem mond a KRESZ!
Paprikás vagy bátyja?
Kajakra vicceltem végig,most mi van?
Besértődtél?
Rámküldesz másokat telefonon,hogy mit képzelek magamról,hogy így beszélek veled?
Nem, csak téveszmés
Sziasztok!
Maci,kicsit olcsónak találom a 8800 gold editiont ennyiért!
Honnan van?
új vagy használt?