Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én nem ülök bele semmibe vazz
majd csak lesz még idén is tavasz

adios
Egyre keményebbek a napok hogy nem tudunk motorozni
Szerintem mire felülhetnénk a kutyukra, addigra beülünk Dobára és Sümegre
neki meg defekt késsel - jön utánam Ő is
Akko pórázra kötöm a kutyut és teleportálom magunkat feléd
komolyan mondom eret vágok magamon
Nem ,itt 24 fok van,reggel megyek átblokkozom aztán délután gurulok egy nagyot
De nem minden esetben,mert ettől még lehet egy olyan mértékű torziturális állapot,melyben a meghatározott pontról nem biztos a diszfruktulált lokalizácó, deepteliglens értékére visszanyúló degradáció.Szerintem több elszántsággal meg tudnánk oldani az ezen lehetőségekkel kapot segítséget és hátteret,amely olyan irányba tud struktulálni,hogy az minden értékében megmaradjon és ne veszítsen még a nyers energiájából adódó eprimució,amit a minden egészében kinyert anyag jellege.
felétek nem is esett az ónos eső?
Én ezt még kiegészíteném annyival, hogy:
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidő függvény négyzetes időintegráljának meghatározására vezethető vissza, ezért a szabályozási kör minimális hibavarianciára való optimális méretezése egyenértékű ugyanezen kör olyan optimális determinisztikus szintézisével, amikor a célfüggvény az egyszerű négyzetes integrálkritérium, a bemenőjel pedig a sztochasztikus bemenőjel teljesítményspektrumának egyik multiplikatív összetevojéből invertált determinisztikus jel. Igy a stacionárius sztochasztikus bemenőjelre minimális variancia alapon optimálisan méretezett állandó paraméterű rendszer egyszersmind négyzetes integrálkritérium szerint egy meghatározott determinisztikus jelre is optimális.
De csak épp az eszmémben rejlő kitöréseket probáltam meg digitális papirra leírni
Hátha arra a gondolat sorra gondolsz,amit már az elmúlt időszakon belül megtörtént cselekedet megfontolására eredendően megvilágosodott,akkor az teljes mértékben helytálló értékeket tartalmazva,egy diffuzív állapotsort tartalmaz,melyet egy úgynevezett szuggeszcióval lehet prezentálni permanensen,hogy egyazon időben ne legyen meg a determikus periféria összege,melyből negatív visszacsatolásként,úgy lehet pozítv mértékü előrehaladást elérni,hogy annak liquitikus állágát ,helyben egy szupravezetővel tesszük elérhetővé és megfontolandóvá,hogy mire is használjuk fel azt,hogy aki ezt végigolvasta az mennyire küld el minket a picsába






Hozzám már nem is szólsz?
...optimista gyerek: Én egy pónilovat kaptam, csak még nem találom! (és a kezében egy adag lósz*r becsomagolva)
Amúgy mi a helyzet azzal, ami amúgy a másik helyett lett volna amikor még nem volt előtérbe az esélye a másik helyett lévő ennek, így hiába ecseteltük volna annak a lehetőségét, amikor a másik helyettesíthette volna az elsőt és így annak meg kellett volna eggyezni a soron következővel, ennél fogva nem is hasolíthat az őt megelőzőekre?
Néha azt is kell, hogy utána jobban örülj annak ,ami körbe vesz
Tudni kell örülni a szarnak
Dehogyis, bammeg x 4723532!
hülye,depizel,bammeg?
Semmi..csak más nem jutott az eszembe. Ez meg olyan tőlem elvárt jellegű mondanivaló volt.
mi vaaaa
Hüpp.....
Holnap reggel megyek hozzád és elhozom a 4 blockomat meg ezt is odaviszem,hogy el tudjam hozni