Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziv,sűrít,oszt......
Kanyhalló?
biztos szív azért kamista
Most is van egy garnitura Michelin pilot vágott slick gumim! 120/60/17, 180/55/17. 95%-os a Kettő együtt 18000! Hivjatok megegyezunk: 70/36-66-095
kárt Te nem okozol benne
Inkább én mindt egy vad idegen
Ha kell akkor küldök Neked! Én szerződott partner vagyok a Castrollal. Lesz új tipus is természetesen!
nem kopik
Bár én is sokat mentem a gsr-rel jogsi nélkül de valjuk be szerencsénk volt nem?
Úgyhogy szerintem nem jó tanács a jogsi nélküli vezeteés.
nem baj pajti én már felvettem a kapcsolatot az eladó gsr 600-sal jó lenne egy csere
...lehet,hogy csak arra a napra vonatkozott?
...ilyen az igaz barát nem hagyja,hogy más kezelgesse csak bariból
tákolgatja
Mindig kamlátorozik!
nekedis
Bocsi,véletlen volt
Ez még a tavaj nyári strandos kép azt mondta én vagyok az egyetlen az életében
Én úgy tudom hogy R4 már nincs, hanem a power1 racing van helyette nem?
Castrol magnatec 5w40 4 liter:10000-
Castrol 10w40 4 liter: 9500-
Castrol R4 1 liter: 2400-
Castrol láncspray: 2500-

Gumik 2 hét múlva!
Kicsi lány,ne hari,hogy beleszólok,de én 10.000km motoroztam aGSRrel,mire meglett a jogsim.
Mindenhova úgy jártam,söt a kresz,a rutin és az elméleitre is a kutyulival mentem.
Sőt,tovább mennék,ha erre még kiváncsi vagy...



....igen?



...mondhatom?

....szóval,h
a jogsi nélkül motoroolsz,jobban odafigyelsz! ! ! ! Jobban kifonomulnak az érzékeid és elörelátobban fogsz gondolkodni meg az autósok agyával.egzakt lesz a reflexed
Ugyanis nem kerülhetsz semmilyen szituba,mert a jogsi ablakban és ha nem vagy hibás akkor is az leszel
De nem okoskodni és rábeszélni akarlak arra az egymillás gsrre,de megérné meg addig eláll a garázsban is míg meglesz.De ennél csak jóval drágábban jutsz majd hozzá,az tuti fix.
az uj....
Na akkor dobj má egy árat is hogy bizonyíts...
Sziasztok!
Tájékoztató jelleggel mondom ha valakinek szüksége lenne Castrol R4 ill. Castrol motorolajra még autóba is 5w40, 10w40. Beszerzési áron adom. Korlátlan mennyiségben. Gumik is lesznek nálam. Nálam lesz a LEGOLCSÓBB. Az olaj azonnal van. Castrol láncspray is van. Minden nálam a legolcsóbb!
Tel: 70/36-66-095, 20/553-14-48
kivül-belül ismered?
Ez tényleg a te csajod, megismerem
remélem nem én