Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó éjt!
képeket tegyél fel majd,ha lesz időd
jó éjt
léptem, bye all
okés
és ahova mennem kell?
Reggel hívlak,hogy melyikbe menj,mert 2 van,de azt hiszem az egyikbe
A cim az egy adott helynek az elérhetösége,megadott iránya ahol az adott tárgyat ill személyt el lehet érni ,átadni,átvenni,utolérni.
ment a mail az infokkal meg a képekkel.Jó éjt neked is!

mindenkinek kykees poloja lesz,35 emberke fog ilyenben mászkálni az ország minden pontján.
Na de ki az a kykee
Tesó, mi a cím?
Legalább tuti nem lopott
ebből menne 35 db mindenféle színben és méretben? Illetve milyen alapanyag van?
megfektette.4szer
hát vagy szita, vagy amit szinte mindenki, felvasalós. de magunknak szitázni szoktunk.
milyen eljárással tudnak pólóra grafikát készíteni?
1: micsináltál a tzr-el? 2: milyen póló kellene? fateréknak nyomdájuk van, meg lehet próbálni kitalálni valami jó kis pólót.. az adatlapomon a hátulról vett képemen is a pólót mi csináltuk magunknak. meg az fzr-en az FZR-matricát is...
pontosan
Kykee akkor most a te eredetidet vitte el?
22.-én megyek az okmányirodába forgalmit és törzskönyvet csináltatni. Az öröm az ürömben hogy kevesebbet futott az új blokk
Neked most másik blokk van benne? Számát átirattad a forgalmiban,
köszi várom a képeket és a leirást a motorról mindent irj le róla légyszi a e-mail cimemre nagyon köszi jó éjt
Miért kapna bármit is?
Helyesen írt mindent!
vagy az apósom a furcsa? kb 30 éve autószerelő...senki más nem nyúlhat az autónkhoz csakis ő...A motort is vágja, a teljes motorcsere, tisztítás, törött alkatrészek cseréje, kábelbekötés olajcsere stb megvolt 1,5 nap alatt és nem dolgoztunk egész nap, a tényleges meló kb 6 óra volt....
Miért ebben mi a gáz? Azt hiszed a szervízben mást csinálnak? Ott se varázspálcával oldják meg..
Amúgy meg én már szivet is cseréltem a vasban, úgyhogy nem kell megijjedni egy olajcserétől...
Tudod pont most gondoltuk,hogy fel lesz árazva a gép,mert minden érdeklődő első kérdése,hogy miért ilyen olcsó a gép? Komoly hibája egyáltalán nincs,ami fontos azt már leírtam a fórumra. Képeket keresek még,ha tudok. Kis türelmet.Az akra nem zavaró,faterom Z750-t hajtott Bódissal,és ha vmi,akkor az aztán üvöltött mint az állat ,bár gondolom a KTM másféle hangot produkál.....