Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na mára ennyi., Jó éjt, és csörögj ha holnap ott vagy, vagy egyéb infód van. Köszi.
Jó éjt.
na te mit kapsz a Ginótól

Nekem is volt ilyen ötletem és lebasztak érte

Még a sipiapi szrvízárára kíváncsi lennék
ja és ne csak olajat vigyél, láncsprayt és féktisztitót is, mert azt is simán leszámlázzák..
ja apósom Tiaszaeszlári, neked nem jó
Mondjuk a hollós precíz...Drága de odafigyelnek..
van két db 16-os Riga kerekem beledobjuk azt és már nem is olyan magas



léptem szunyálni BB.
légyszi külgy képeket az e-mail oldalamra kato28@vipmail.hu köszi minnél többet ha megy
apósom
De figyi egy olajcserét nem nehéz megejteni..Leeresztő csavar kicsavar,olaj leenged, olaszűrő leszed, másik feltesz, olaj bele és kész is....
mi a cím?
tudsz olcsóbbat?
az tény,hogy magas de én is csak 175 vagyok de leérek igaz nem telitalppal
tök ugyanaz, de nem mindegy hogy 2 évet állt az olaj vagy 2 hónapot..
na azért 168 cm-el csak leér.
simán, főleg jópénzért
nyugottan mérlegeljen rágja meg jól de ha van kedved és idöd irhatnál pár szót a motorról és föleg miért ilyen olcsó?de szerintem faterodat az akropovics rendszer jobban fogja zavarni vagy
drága, valami 7000 körül
azt mondta hogy majd szól ha kész
Mondjuk,mert félő,hogy a 168-170cm-ével nem ér le róla a lába rendesen .........de mondom,még mérlegel
csö köszi a gyors választ én sem vagyok egy égi meszelö gondoljátok átt hátha megtudunk egyezni
és az miért baj? Szerintem pont jó neki a KTM, és ráadásul anyagilag is megérné neki.
Kato! Sorry,hogy nem válaszoltam az ajánlatodra most néztem csak meg jobban a forumot,hogy fater mondta,hogy telefonáltak KTM cserével........Nem tudom,fateren múlik,még mérlegel......annyi a gebasz,hogy faterom elég alcsony-170cm körül
bennehagytad az R-t.
lapos a buli ugy-hogy kiszáltam jó éjt pajtikáim
meg vagy köszi
parancsolj
9 előtt oda ne menj. meg előtte hozd ide!