Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen
De pl amitnekem mutattk ott xl lett volna a jó,
megnekünk amivan a kerékpárboltba azis másmegint ott meg már xxl...
na mind1
Bukót csak próbálva. Nekem azt mondták amikot felpróbálom éskényelmes meg nem nyom, azt tegyem vissz szépen a polcra és kérjek egy kisebbet, így is tettem...
a 2. utamon sirva szálltam le a motorrol mert annyira szoritott, legalábbis annyira nem éreztem jól benne magam, most meg teljesen tökéletes egy 3 hónapos hordás után
ehh
szófosásom van
Az én sisakom nem kerül fel a listára?Vagy nem tartozom ide?
A te esetedben pont jó a táblázat....
sziasztok

Erre táblázatokra nem érdemes adni.
Nekem 60as a fejem és L es bukóm van, minden bukó más méretezésü, + még minden fejforrma más és ezért nem biztos hogy egy márkán belül mindenkinek kényelmes lenne ugyanaz a bukó.
zsozsi az utolso szamuráj.....! fndi meg az utolso előtti.....
Ez egy naked bike gyerekek, nem kell elcsúfítani plexivel. Így szép, ahogy van! Így adja az igazi formáját.

Most majd jönnek az ellenérvek.....



ui: A motorozáshoz hozzátartozik a menetszél. Attól teljes az érzés. 235-nél is elviselhető, igaz kykee? ....akarom mondani 135-nél....
de még mindig 2*akkora mint ami neked van

Legyen ezentúl a neved : Ronin


az utolsó szamuráj
Neked fele akkora van mint ami kellene....
Ez azért érdekes, mert nekem 55-ös a búrám és a mostani sityakom M-es.
Ami megfelelően szoros a fejemre.
Ne beszélj butaságokat.....
Inlább kezd el magyarázkodni, hogy miért csak ilyen ritkán vagy itt!
Kit riasztottál?
Hol jártál mostanában?
Nekem kb fele ekkora kellene, ez magas, bár ha előkapom a dekopírt
elriasztottalak benneteket , tudtam...................... ide nem kell egy csaj se
Igen jó amit alul levezettél azt úgy kell értelmezni
semmi viszonzás
neked már be ment ? elég furcsán fogalmazol , de értem
ha este 6 körül még jó lesz akkor valósznű hogy a nejem tud segiteni , ő az ész a családban ! jelezd
hát ha csak ez kell , de semmi több
a felhasználói nevemet nem tudom változtatni ?
Jogsi nélkül is lehet motort venni. Alkalmi vételt nem kihagyni. Úgysem leszel racionális ha a motorosbogár bemegy a fejedbe és elkezdi rágni az agyadat. Szerintem most sok fejbologatos
depressziós motorst képzelj el.
yes , da , ja , igen
engemet is , na légyszi , légyszilégyszi
Mostmár Qrva ideg vagyok, megállt a tudomány a gyerekis csak néz ki a fejéból. 1 matek maradt.
-l4 - xl+5, ha például x helyére -3 at írok akkor azt így számolom -l4-(-3)l+5 , y=-2. Ez egy abszolútértékfüggvény , de ha ábrázoljuk akkor lineáris függvénykép jött ki. ?
Segítség matéktanárt kérünk.

Illetve arra gondoltunk, hogy a l-3l = 3, akkor -l4-3l+5 = -1 + 5 = 4 így már oksa a függvénykép.
Jó ez így ?
láttam de ne fájdítsátok a szívecskémet , elöbb a jogsi !