Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tetszik a válasz!

Látom te is imádod őket! És nem csak hobbimániáról van szó.
Én nekem pl. már viszket a fenekem,,, ezért Szerda-Csüt-Péntek Szombat-ot nyeregben szeretném tölteni
Köszike!
De még nem biztos, szeretnék először mindent átgondolni (mert azért ez nem olyan 1szerű, hogy megveszem és kész), meg szeretném többször megnézni, ráülni, látni miként áll a dolgokhoz...
Hisz azért mégsem 1 játékról van szó!
Tetszik a leendő paripád
350.000.- Én!
Őkelmét említettem az imént
Azt hittem...
Mennyiért jutnál hozzá?
Neeem ! Ez balatoni tereplovagoláson készült
Hai,,,

Igen! pacilovat kapsz ugyan.
De a 30.000.- Az csak álom
A ló sérülékeny,,,,és a pénztárcád is, ha megjelenik a lódoktor.
Meg 1 et ne feledj ! Első a ló ! Ha igazán komolyan gondolod.
Rengeteg idő. Én majdnem mindennap kijárok a lovakhoz. Sok-Nagyon sok idő kell hozzájuk.

Én pl. ezért is nem tartok és ezért is nem vettem. Pedig amin lovagolok egy nagyon jó B kat. versenypaci.
És olcsón(viszonylag)hozzzájutnék.
Hali!
Saját a paci?
Szííyasztok 600 as ok

Nocsak,,, öröm és bododság nekem Végre 1 lány ki nem csak a gépiesített lóerőt szereti...
Igen, igen.... venni kéNE, nekem is itt a gond... Na de milyet?
Én a versenyt lassan tényleg abbahagyom, mert annyit estem már, hogy 1ik csontom sem kívánja...
Sz"al versenyló tuti nem...
Ezért jó az olyan ami hobbi, túra, vagy western célra van, mert azok nem olyan robbanékonyak...
Amit most kinéztem az 230ezer Ft, de az ára alkuképes, magyarul 200ezer...
annyit szerintem megér...
Szép "nápot"!
Syrus6, még nem írtam ki CD re a progidat, de jövőhétn úgyis téliszünet, és addigra bőven meglesz! Nakedgirl, neked meg írtam a csevegés, chat topicba, már mikor!
Hy.
Olyan a paci mint a Winetué

Jó étvágyat
Szép pacc!
És mibe fáj ?Gondolkodóba estem én is ,h venni kéne 1 lovat!Nekem azt mondták,h kb 200-ért már lehet jó lovat venni!?És 30-körül tartanák!
Itt mindenki szereti a lovakat,hiszen 98 van a seggük alatt!
Ha akarod gyere msn-re, ott szívesen beszélek neked a lovakról, meg lovaglásról, mert itt nem hiszem, hogy örülnek neki...
pythonbaby@msn.com
Na, az tök jó.
Bár én most a balesetem miatt úgy néz ki, visszalépek és inkább a távlovaglást, vagy a westernt választom.
Ki is néztem magamnak 1 gyönyörű lovat, mindjárt felteszem a képjeim közé, majd nézd+!
Nekem is van viperám,de az nem tekereg ennyire,sőt!
Én még csak most tanulok lovagolni! De szépen haladok!És állítólag én is megtanulok ugrani a pacival !
Grat a kígyóhoz!
A lányom örülne a kígyóknak(nem a kykeehez hasonlónak! ),én annyira nem díjazom!
Fél szemem már nyitva van
Már beszéltünk is
Lóval ugrattam drágám, de tudom, neked még reggel van...
Igen, mérges "begyó"!
Már kapcsolható vagyok!
Nem vagy kapcsolahtó De van D900as,új is és használt is.
De rendes a főnököd! Így könnyű bammeg Lehetnél az én górém is!
Figyu van Neked Samsung D900-as eladó?Jó állapotú, meg mi pénzért?

Szia Ancsika!
Nálam 10.ikén van a munakkezdés