Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor jo és sörözzünk,ne balhézzon senki senkivel.Szeressük egymást.Mit gondolnak rólunk a többiek,Cb,Laca,Blacknet?
nicns valami elküldős megoldás? töök jó lenne.
Balatonalmádi!Mivel jössz,qaddal?
áálatkirály. merre kell motorozzak érte?
de amúgy kóstolgatásról szó sem volt, mindössze a feltett videóval kapcsolatosan nyilvánítottam véleményt, hogy az illető egy fasz.
lehet félreérthető volt de így gondoltam akkor is amikor azt írtam ahogy amikor akinek.
aha
Ki ki,az mindenki aki ami és attól ami aki,nem más valaki,vagy valami álarcban tolja, az igét fröcskölve a de valaki vagyokot.Pont ettől válik senkivé.
Mindneki legyen az aminek született és ne másokat figyelgessen,hogy ki,mi.
Remélem értetted
Ne szépíts az elöbb nem így fogalamztál.döntsd már el,hogy mi a jó stilus.De kit érdekel?
Mindneki úgy motorik ahogy motorozik ezt kell tiszteletben tartani
Sportolok eleget!
Szörfözöm
Viszont látom te mindenkit megkostolsz egy kicsit,mert unatkozol!
De miért is van ez?
Azért mert nem nagyon állnak veled szóba,ahol ismernek.A stilusod miatt,de ez az élet és nem a motororás! ! ! ! ! !
Örülok,hogy csak motorozási stiluom és nem az életstilusommal van baj,ellenben veled és eddig elfogadtak és vannak barátaim itt is.
Az, hogy az élet mostanában kibabrált velem, arról nem igazán tehetek amiért feszkósabb vagyok,de teszek ellene és igyekeszem mindneki felé a baráti jobbomat nyújtani,de nem érdekből.
Ha meg sörözni akarsz ,akkor meg ne így hívj meg egy rundóra
jöhetne már a tavasz, mindenki tök agresszív......
én meg én. De akkor ki ki?
AZért vagy, mert egyből nekemjössz miközben ismersz.
Szia Ancsajom!
Miért vagyok már hülye megint?meg mi az hogy megint?
SZERINTEM EL KELLEN EGY KICSIT GONDOLKODNOD,AMI A STILUSODAT ILLETI!
Na most lehet beszólogatni várom a véleményedet.
Ez is unalmas hogy mindig én vagyok a hülye,csak mert mondom ahogy van, szűrö nélkül,ezért vagyok én ,én!
menj és sportolj, add le a feszültséget, aztán majd összeugrunk. Vagy csak az okokat gyújtöd, hogy sörözzünk?
Nyughass már.
A te stílusoddal sincsen semmi bajom, csak azt mondtam, hogy az enyém más. Sokkal nyugisabb.
A fasz ki van már,hogy mindig velem van foglalkozva,ahogy motorozom.Kinek ártottam vele eddig?Ennyi kilométer alatt is csak egy buszt fogtam meg és senkinek nem lett baja!Én soha senkit nem szóltam meg ahogy motorozik,mert tiszteletben tartom,de nem vagyok nagymenö sem,csak motrozom! ! ! !
MAgam miatt motorozom ilyen stílusban,nem azért,hogy valaki véleményezze,pusztán mulatom az időt!
hülye vagy már megint?
Azt mondtam, hogy nekem már a te stílusod is durva. Nem azt hogy te is ezt csinálod te barbár.
Értettem ez alatt az egykerózást és az előzési stílusodat, baromarcú Ne sértegess már ha valami nem tetszik te állat
Hááááj tutis úr!
Kicsit sok-k volt annyiért az 1giga
4500beszerben nálam,de csak motorosknak
Szer-basztok!
Mi van az én stilusommal?
Hol mentem én el fizetés nélkül,hol szegtem ilyen mértékben a szabályokat?Csak megyek és tolom neki a határaimon belül+nagyon figyelek másokra ettöl függetlenül.
Viszont te meg valahogy motorozol és elkalandozik a figyelmed amivel jobban veszélyeztetsz MINDENKIT mint én a stílusommal
Pesten szervezzük.....miért hánysz? Szórd.....
JÓÓÓ REGGELT HÓHÁNYÓK !

Szolnokon akkora HÓ van , hogy nem látok ki az emeletről
A buli szervezése tetszik, csak ne legyen messze ! Nem az idő , hanem a TÁVOLSÁG


PÁÁ : megyek , hányok továbbbb