Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az vágott,20körös gumik!volt,hogy az előző garniturán még a szőr is rajta volt oldalt és elgurúltam vele 5000et!na de ebből sokat kerekeztem A syrusnál,mivel ő jobban motorozik és tapasztaltabb,neki szerintem simán 6-8000kmet kell tudjon!Egy próbát megér és párja 24ezer huf!
Gino is vett már
dehogy akarom.
Syrus, te nem nagyon jársz pályázni, főleg lassabb túrákon tolod, mecsek mátra nincs, szal arra tökéletes a BT.
A Metzeler amit mondasz kykee, az gyári mintás vagy vágott? Mennyit mégy el egyel?
Neem nem na jó igazad van! [ O02]
Tudom,de mire ezt már kimondtam,Te már tapasztaltabb vagy,mint én!Meg szebb is és okosabb is!Meg erősebb és gyorsabb!
Mivel 1 hajszállal tapasztaltabb vagy nálam,ezért gondoltam,h hallgatok ill megfogadom a tanácsodat!
DE HANGSÚLYOZNI SZERETNÉM,H TÉNYLEG CSAK 1 HAJSZÁLLAL!
Aztatatat hittem één ee
de jól ,egy nagy büdös,hugyhólyag alá szorúlt fanszőrzet!
Nem néked szántam!
Hanem annak a Győr környéki rémnek!
Szaszedli tessóó!
Nekem ez nagyon bevált!Tavaly télen is ezekkel nyomtam!Most is ez van rajta és elötte is ez vóóót! Ebből a garniból már 4et raktam fel!Szuper!
DE Ez az én véleményem,mindenki a saját felelősségére tesz fel gumikat!
Nem jól írod

1 nagy büdös buszról pattant senki!
A köcsög pofám?
Mert ilyenkor tudok csak gép elött lenni!Este több a meló!Tegnap meg nem volt net sem a piazzában,pedig volt egy szabad fél órám!
Meg nem is kiváncsi rám senki
szeva tezsvír!

Aszondod,h ez már a végeredmény?
De,én itt vagyok ,egy nagy büdös lepattant senki!
A szép napos időt intéztem!
A melót csak azért nem vállaltam be,mert nem 1eztünk meg a bérezésben!

Mé van az,h nagyon ritkán és akkor is estére dugod ide a ........ arcod?
mezeler racetac k2 ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
mezeler racetac k2! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
mezeler racetac k2 ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
mezeler racetac k2 ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
mezeler racetac k2 ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Na mizu sehol senki?
Üdv!

Van benne valami!És nekem még van mit!
Ok !Lehet ,h még tanulhatnék is tőled ezt azt (a motorozás terén)Még mielőtt 1esek félreértenének valamit!
Majd Kykeerem a véleményeket az "öreg" tapasztalt sok km legurult klántesóktó oszt majd utána hirdetek győztest,már ami a gummát illeti!
Mé neked mire kell?Ill mi az amire neked nem jó a BT?
Hellótok!

Végre itthon!És még süt a nap...
Főleg ha ránkküldöd!
De a syrust meg ne akard "megölni" azokkal a gumikkal!Mindegy hot mit tesz fel csak ne bt14et!
Amúgy meg szevasz Brumi Hogy vagy?Jól beszívtál és alszod a téli álmod?
Melinda?az meg ki? Szerintem állj le arról amit tólsz! Irigykdesz mi?
Na mindegy ne idegskedj,elöbb ,de inkább utóbb neked is megjön a magadhoz való eszed és utána a párod!
A családapa alapanyagommal meg mi a bajod!?Mitől vagy Te nálam jobb ,vagy rosszab?He teeeeeeeeeeee
nem is mondtam, hogy rossz, én is levettem a BT-t és árulom. Csak amire syrusnak kell arra tökéletes.
Viszont a vágott slickkel a kopók megszívathatnak.
Nem,sőt egyáltalán nem bízom el magam!
De tényleg jók a guninok amit veszek és jobban is tapad!Azzal lehet motorzni(még nulla fokban is)az utcán is és biztonságosabb mint a BT-014!
Dehát mindenki azt vesz amit akar
mert, mi lett a Melindával? Kinyírtad? Vagy észhez tért és keresett egy nyugodt, családapa alapanyagot?