Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Láttam, de mostam mektekintettem ismét. Még kékben se láttam ezt a vasat. De bátortalanul hadd jelentsem ki, az a piros a király. Egyébként eccer már kábé 1 cm-re vótam egy zsírúj FZ600-tól. De nem bánom, hogy nem vettem meg. Nem teccik. A géeser sokkal jobb vágású vas. Ezt akkor is leírnám, ha a fézer topikban lennénk
Hogyan lehetne nekem is 2 db olyanom?
Az adatlapomat láttad már?
Gábli Zoli munkája az is .
Én eddig csak metálszürkét láttam, ami egy rémunalmas szín (bocs). De ez itten baromi jól áll neki
HALI !

Fogkefe + piros dobozos TURTLE WAX + Puha ruha csíkra vágva + nem kevés IDŐ
Csá!

Pedig másfél éve van már.... bár a K7-es már bordó!
Olyan "tüskét", ami a hátsó lengőkarba van becsavarva az emelőnél, olyat hol vettél?
Szasztok! Csak idenéztem véletlen. Ez egy naggyon király fényezése a géesernek. Még ilyet nem is láttam
Tybee!

Hogyan marad (t) neked ilyen szép tiszta krómos a kipufogó?
És csillogó fekete a blokk?
A bukógombát a GSR-re én is GÁBLI Zolitól vettem.
És itt is!
SZIASZTOK !

Felnicsík:itt !
Tutis köszi. Utánajárok.
Hegesztess bent a műhelyben valami keretet a kollégáiddal!
Igen sajna nem olcsó De ne hidd, hogy én ingyen lovagolok. Azért is voltam 4-5 hete,mert nem volt rá keretem.
tankpad
bukógomba

Felnicsíkot bármelyik boltban tudsz venni.
Dolgozik holnap a párom..... (na és két nap egymás után elég húzós pénzben.....) Neked tuti, kedvezőbb
Nincs ,,,de szemekkel felszerelték őket
Van a lovakon lámpa?
Gino,,,,9 re megyek lovagolni,,,jöttök?
Szeva!
Szííyó mindenkinek...... Annnyira jó volt ma De. motorozni kicsit
Sziasztok. Szeretnék venni a mocihoz Tankpad, bukógomba, felnicsík . A spare-suzukis
árakat tudom/ 5282, 26225, 3393. / Ti hol szoktatok ilyesmit venni? Lehet, h a kereskedés tud valamennyi kedvezményt adni. A cascóhoz kell risztót venni több helyen is ezt ajánlották Sentinel 1100.
38000. Erre még be kell áldozni.