Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én?Ha nagyon akarod! Biztos megenegdi ha már az ő mociját is sétáltatják!
Ezt előbb inkább faterral dumáld le!De felőlem...
Én inkább te várj meg engem...
Oké, akkor együtt megyünk mocival Üllőre meg vissza?Jaj de yooO!De aztán várj meg!
Volt !

Dumáltunk fél órát aztán ment melózni!
Jó fej!Főleg,h téged is enged moccozni!Aztán vigyázz magadra,mert ahogy hallom nem óccsók a hozzávalók!
Így meg pláne,h lassan neki is megjön a kutyuli!
Syrius, volt fater? A tanár meglátta, h fórumozok órán, és mondtam, hogy kivel, elkezdett röhögni!(Mondtam apummalXd)
Hyyy,,,,,

Hogyé? Jössz! csengetsz lét,,,ülsz paci,,,,és ennyi

Futó szár: 2.600.-
A többire nem emlékszem
A bérlet az: 20.000.-
Szeva!

Figyu má akartam kérdezni,h nálatok hogyé lehet lovagónyi?
Szííyó 600 as ok
Szeva tezsvír!

Mennyi edény? ......
Hát bammeg most már tudok menni!Semmire nem emléxem!Nem volt gyenge amit tegnap rendeztünk még a Zével!Állitólag csináltam ezt-azt
Ha nem zavarok egy 20 percre, akkor fél 3 körül.
Egyszerü!
Hévátjárón átjössz!5.utca balra(Báthory) befordulsz!És az 1 keresztutca(Szent Lászlo) rögtön a sarkon!Fehér tégla kerités!
Gyere Nyugodtan!
Kistarcsán hol laksz? Ha nem titkos
HI . Nem zavarnál ha átjössz,de 3 után el kell indulnom. Megyek oktatni meg cascót intézni.Mi lenne ha én ugranák hozzad. 1/3 körül indulnék akkor hazulról.Ugyis a XVI felé megyek.
Mikorra érsz haza?
Ha ilyen idő marad átgurulok,legalább a fater lemeózza a kiput is!
Oh! Na, én megyek kajolni, azt lépek haza!Üdv. nektek!Mi meg tuti tlaálkozunk Syrius! Sziasztok!
Neem!

Muteromnak a lovagja!
Naa, az tök yo!Ott van 1 motoros csávó!Ő az?
Vágom!

1 utcával feljebb lakik 1 ismerősöm!
(Kiss Ernő u-ban)
Ajj, tovább*!
toább*
Szoktál arra járni?Tudod átmész azon az átjárón, akkor tuvább mész, mintha mennél a ring fele!Majd látni fogsz az átjáró után egy balos utcát, ami nyíl egyenesen megy felefele(balos), azon bekanyarodsz, felmész a 2. utcáig, és ott a 6-s szám!
Akkor Szilas! Nekem egyre megy, kivéve ha nem!
Az még kerepes?Azt hittem,h az már szilas!
valami viszonyitási pontot..!