Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

údVW.
Pont egy kis baráti csevejbe cseppentél, de rá se ránts, mi mindig ilyenek vagyunk
Ez egy nyitott topic ,kivele!
Halálra sérteni, te?
Én azt is nézem ki mondja!

Félkarú? Még az óriás sem stimmel (sajna)....
Volt hévizen kb. 50 e,ber, kérdezz már utána a feltételezésednek....
Hello Mindenkinek!

Most regisztráltam, új vagyok itt.

Szerencsére találkoztam egy márkatárssal :) Akinek ugyan olyan motorja volt mint nekem ő ajánlotta ezt az oldalt. Szilágyi Zoltán motoros oktató.

Nagyon örülök hogy itt lehetek köztetek.


D. Maya
a Plátói az az te tulok, hogy barátilag és nem szexuálisan kedvellek, te címeres.
Tök alaphangon csevegünk,nem vetted észre?Ez már nálad üldözési mánia Mr. bigyó felügyelő!
Tudod, kis félkarú óriásom, ez a baj.
............................................ezt kivettem, nem akarlak halálra sérteni.
feldugtad?
Nem lehet pici Homokváram,mert csak az ellenkező nemhez vonzódom, 24-45 között,Te sehogy nem férsz a képpbe!
Bocs, igazad van, legyen holnap, már bement egy feles Whisky.
Miből gondolod, hogy nekem van kedvem és egyántalán oda akarok-e menni? (meglepődnél, ha odagurulnék egy csodaszép kék GSR-el....)
Azt majd én eldöntöm, hogy mikor és hova és kivel megyek.
De jó volna veletek bulizni ... , hónap közepe felé látom meg a jövő havi vezénylést !
a tudás hatalom. Aki meg túl sokat tiltakozik leleplezi magát.
Vigyázzz Gino,lehet buzulni akar!
Üdv Tesó,én is ezt mondom neki!Minden amit mond az tök hülyeség,mert rossz informátortól szerzett adatokkal probizik!Minjáá leollózom
Csak Plátói módon cuncuska, ne izélj már
Igen? Akkor fél óra múlva találkozunk a Citadellán, és jöhet valaki velünk aki lefényképezi.
Na,na,csak semmio buzulás!Azt nagyon nem szeretem! Ne legyél mááá Torrente
különben:
Félre vag yte informálva, Holmes!
Elöbb volt, mint neked.
Veled nem beszélgetek tovább. Motorod sincs.
én is szeretlek kis barbárom.
Magaddal beszélgetsz?

Milyen ragsztócsík? Fénykép róla?
Nem,nem ez családi vállalkozás,ezt benézted!