Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

írni kellene még pár hozzászólást nehogy Syrus kevesellje ha majd benéz és összeszámolja
CSAK NEEEEE ....ESSEN AZ ESŐ !
Most már csak az időjárás legyen kegyes!
Megbeszéltük ezt is ,akkor hátradőlhetek...
így a biztos
Én voltam bajai halfőző fesztiválon ott is volt remek de a szögedi fajtát én is jobban szeretem!
Meg volt !
Talált,elsüllyedt !
megcsörgettelek az meg az én számom
Azóta sem ettem olyan fííííínom hallét mint SZEGEDEN !
06-20-9866691
Nem, nem! Most Lacus következik mert tavaly én előtte Ő akkor most...
Tybee!

Ha jössz (jöttök) jó lenne nem elkerülni egymást .. ha nem lesz túl jó a péntek este mint a múltkor akkor valszeg kint leszünk a pályán de mobil biztosan nálunk lesz.. mélben vagy más nem publikus módon elküldöd a számodat?
tegnap a h-ringen láttam gsr-t.. elég jól megy..
...végül is ha pénteken mentek akkor szombatra mindenhogy másnapos leszel...KUNMADÁRON
JÓ ESTÉT !

DOC , szombaton ha az idő engedi ott leszünk KUNMADÁRON és felkeresem a REZIDENCIÁTOKAT!
Igen , sajnos már LACA nélkül.....
azt hiszem ez volt az a link
Hé Ric,élőben nem olyan gáz,mint képen.
fúú bakker...
biztos hasznos, de elég érdekesen mutat az uccsó képeden aza izé ott a műszerfalnál
Hali! a thebear-nek van.
De ha jól emlékszem, eccer a tarka linkelt be egy oldalt, ahol olcsóbb volt a választék. Biztos megvan valakinek
Sziasztok! Xenont szeretnék. Van valakinek a gépben? Én tudok ,kb.25-30 lenne szereléssel egy motorra.Ha tud valaki kedvezőbbet,kérem szóljon! Thanx.Üdv!
lekoppintották a Klánunkat? Vagy a Kykee talált magának sisakra rögzíthető kamerát? nem, nem lehet, az a kipu valahogy máshogy szólt.
Sajnos elég gyenge a védőfelszerelésük, ahogy én láttam
ha eccer mi is lennénk ennyien...
na, az én szombatom ugrott, viszem a kocsit debrecenbe szerelőhöz.
nem is kevés