Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

uh szegényke
remélem mihamarabb felépülsz és mehetsz bergezni

igen voltam, nekem tetszett, kár, hogy bmw, triumph , kawa nem volt, de a többi márkánál felültem mindegyik motorra ami tetszik , később rakok fel képeket szerintem. Amugy Tökig motorral mentem onnan buszoztunk be 2 barátommal, ugyhogy tegnap kimotorpztam magam rendesen a 484km volt öszesen az esti eltévedésemmel együtt , ami már hulla fáradtan, alva motorozva történt 3:30 kor keltem reggel a nap végére lefáradtam , már homályosan láttam a táblákat igy mentem ösze vissza, de azért hazataláltam cikcakkban jó kis nap volt, jövöre is megyek motorral
Szia!

Köszönöm!

Vesegyulladásom van. Ezt még el is bírnám viselni, de szinte egész nap lázas vagyok. Na, ettől bizony már hisztis leszek. Holnap lépek házi dokihoz, ő majd megmondja az okosat.

Veled mizu? Tegnap voltál kiállításon?
ha másról nem, legalább foxiról
A láz monnyonle!
szia szépség
beteg vagy? jobbulást neked mihamarabb
Igyekszem!
Bár ma reggel is lázasan ébredtem.
Gyógyuljál meg minél előbb
Köszönöm szépen!

Jó éjt, szép álmokat!
"Állunk rendelkezésére hölgyem!"


Felviszem itthonról a cross cuccost Pestre, úgyhogy ha még él az ajálatod a "patkánnyal" kapcsolatban, akkor valamikor összehozhatunk egy motozos, macskás napot! Persze előbb gyógyuljon meg teljesen a vesém.
Én se magamat
Okés, nem szeretnénk kellemetlen helyzetbe hozni Téged!
Hát lehet hogy mindannyian jobban járunk ha nem...ki tudja meddig tart az önuralmam...


Akkor legközelebb majd nem kérünk meg rá!
És akkor arról még szó se esett hogy a hátatokat kellett kenegessem naptejjel, ugye...

Helyes, helyes!



Másra nem is tudok gondolni, csak a motorkára!
Attól a látványtól sztem mínusz 10-ben is izzadtam volna...


Gondolj arra hogy mindjárt itt a jóidő és lehet menni Bergelni...így biztos gyorsabban fog menni a gyógyulás
és ezen nem csodálkozom
Akkor nagyon meleg volt.
Drága! Rossz az aki rosszra gondol!

Sikerült leküzdeni a lázam 38.5 fokra!
Hátöööö...ahogy a ködös, messzi múltból felsejlik Foxy meg Andi bikinifelsőben...nem annyira az ártatlanság az első gondolat ami átvillan az agyamon...
Köszönöm szépen!
Aki találkozott velem azt tudja, hogy valóban milyen vagyok.
Hidd el, nem voltam valami jó beszélgető partner!

De, anyum már károg, hogy hétfőn a házi doki beküld a Fehérvári kórházba. Oda jöhetsz majd látogatni ....
ők jó fejek?
két ártatlanka.gondolom a dumát amit levágtak
köszönöm a posztert majd jól kiragasztolom tuti helyre.
Gondolom... Azért jobbulást Picilány!