Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha azt mondják, köze van a láznak a vese-bajokhoz, akkor k...va óvatosan vele.
Én egy ilyen, lábon átvészelt (szinte észre sem vett, pár lázcsillapítóval "gyógyított) vesegyulladás miatt várok most új szervre...


Ilyet nem szabad mondani! Mindenkinek mást jelent a szép!
vagy annyiban, hogy a legszebb supermotos lány?
Az tuti, de nem mindegy, hogy mi jön ki és hol....
Aranyos vagy, de ezért a hozzászólásért engem megköveznek, úgyhogy inkább maradjunk annyiban, hogy Sárbogárd legjobb supermotos lány vagyok, oks?

Próbálok erős lenni!
Nyomass be vagy 10 sört azt egyböl nem lesz, ki fog jönni garantálom!
Húúú akkor mielőbbi gyógyulást!Én ugytom hogy Mo legjob supermotós lánya vagy
Mutasd meg a betegségnek hogy milyen kemény vagy

Jobbulást!
Köszönöm!
bár,sokra nem mész vele,de azért remélem mihamarabb meggyógyulsz jobbulást!
Köszönöm szépen a tanácsokat!

hétfőtől-péntekig én is dolgoztam, reggeltől-estig, de sajnos csak rosszabb lett. Nem hallgattam senkire, sajnos most ennek duplán iszom meg a levét! (ne haragudj)

Duplán nyomom az algopyrint meg a rubophent is, de gáz a helyzet így is (39 fokos láz)! Ágyban vagyok, naponta többször leizzadok (egyedül), iszok annyit, mint egy kefekötő, pff utálok beteg lenni.

Jövő héten valamikor ultrahang, mert lehet, hogy vesekövem is van.
dobtam föl galériába egy pár képet a kiállitásról, köztük a nagy kedvencekkel amikre mind felültem majd ha gondolod nézegesd meg
én ugy szoktam kiűzni a lázat hogy nincs idő betegnek lenni.ilyenkor ugyanugy lemegyek melózni,délre bele is jövök estére meg elmulik.és ez igy megy kb 16 éve
Mintha rám öntötték volna! teljesen motorosnak nézek ki benne.Majd ha erre tolod a képed, meglátod.
Az lehet hogy jó a vesének de most a láznek nem jó.....Jó lett a ruha?
a tehéntúró nagyon jó veseregeneráló szer, majd próbáld ki .só és tejfel nélkül szia kispohi.
Üdv!Én nem javasolnám a tehéntúrót mert köztudott hogy ha lázas az ember mindenféle tejterméket keülni kell ugyanis ilyenkor ez az a fehérje ami a leggyorsabban kicsapódik a láz hatására igy ez amitől a leggyorsabban nő a láz!Múlthéten végig lázas voltam és nem birtam lenyomni a lázam....ha benettem ilyen advil meg ilyesmi szarokat akkor szinten tudtam tartani de ennyi....Ami segitett az az hogy kettesével szedtem az algopyrint és levitte 38,5-ről 36,6 2 nap alatt!Meg persze sok fekvés és izzadás a takaró alatt...bár nem úgy hogy vkivel az rá ér most
Csak azért írtam mert a vesével nagyon vigyázni kell.Az algoflex meg láz és fájdalomcsillapító , gyulladáscsökkentő.Ha tudsz javaslom egyél meg legalább 25 dkg. tehéntúrót főtt krumplival de ne éjjelre mert sokat kell tőle pisálni



Én a Yaminál töltöttem sok időt, naon szépek a WR-ek. Nemsokára ott is design váltás lesz, ha jól tudom jövőre, kíváncsian várom mit tudnak kihozni a régi formából!
Róla leginkább!
Szia!

Ügyeleten voltam, kaptam antibiotikumot, meg szedek láz és fájdalom csillapítót is, csak a lázam megmakacsolta magát.
köszi

nekem az 1250-es bandit tetszett talán a legjobban olcsó, nagy motor, kategóriájában rohadt gyenge, de én elfogadnám, nekem túrázni jó lenne
Addig míg a dokihoz elérsz, -algoflex forte-
nem vagy semmi! Egy kis eltévedés kell! A lényeg, hogy egyben hazaérkeztél!

Nekem nem tetszett annyira a kiállítás, sajnos ami engem érdekelt az nem volt kint megtalálható.