Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zala megyei motoros
csajok?
Olyan jó neked Mesi,de hétvégén a talira remélem tudok én is mocival menni.Hiányzik nekem is már nagyon:))
Sandra!
Sikerült elintézni az asztaltfoglalást?Mert ha nem,akkor telcsizek nekik, nehogy ne legyen helyünk aztán hétvégén!
Ma meg egész nap a ringen voltam az első gyakorló napomon, kicsit az időjárás betett, de attól függetlenül jó volt!
Húúú, nekem mozgalmas volt a 7vége Sikerült motorkával menni a kiállításra, a téli álomból felébresztve a lovakat hát nekem fülig ért a szám, olyan jó volt már így a hosszú kihagyás után menni vagy 100km-t
A rosszhoz, meg még több.
Jó munkához idő kell...JOE amúgy is makszimalista,ha valamit csinál abba beleadja szívét lelkét
Úúúú a megfázás is non szörnyű!

hogy úgy legyen!
Hmm...akkor már nem is érdekel annyira

( ...hmmm...szóval Rólad nincs semmi. Ez az aljas Kecső tényleg letörölt mindent... )
maradt még itt a disznajvágásból 2 üveg azt szopogatja az uram mostanság
Rólam nincs kompromitáló, az a lényeg.
Ha nincs rajta semmi kompromitáló ( testnedvcserével járó folyamatok, esetleg ugyanez egyneműek között /sic!/ ) akkor jöhet ide is !
Lassan elnevezzük "Luca széké"-nek azt a vasat

Pedig hidd el, szurkolunk ennek a gyereknek, hogy lábra kerüljön a gép: még a hülye arany láncát is 'privát futár' (értsd: 61laci ) kézbesítette tőlem, hogy hamarabb odaérjen !
Én sem bírom meginni a hp mert olyan szörnyű,de néha muszáj...Én is most vagyok "túl"egy megfázáson/remélem/
Na várj, keresek. Ide feltehetem?
Ha van akkor jó lenne - épp pár hete kerestem a Robiéknak, de sehol nem lelem őket...
Szenyok!Mi is mehettünk volna ha előbb tudjuk hogy nem lesz kész ma a gyerek az idomokkal
Szia!

Köszönöm szépen!

Érzéseim szerint most jött el a harmadik menet (láz) ideje .....
Ezt még én is tudom, pedig nem nagyon iszom. HáziPálinka.
B@szki, megütlek. Vigyázzá má magadra. Hát hogy fogunk így beborozni? :D

Sajnálom, hogy ez történt. Ezért mondom én mindenkinek, hogy nem szabad húzni, halasztani, inkább mondja az orvos, hogy nincs bajod, minthogy utána egy ilyen legyen. :(

Akarod, hogy túrjak elő képet a Siroki buliról?
HP ?

Hidrogén - Peroxid ? Na, az tényleg szar lenyelve... még mézzel is
Hogy én mit csináltam ?

1, Vagy 5 éve fantasztikusan beboroztam (többek közt Veled Sirokon, életem legjobb Mobil koncertjén... )
2, Ennek az eseménynek semmi köze a műtéthez, csak amikor előkerül a neved (vagy Kecsőé, bajai Robié stb ) mindig ez a k...va jó buli ugrik be elsőre

Szóval a betegség: sikerült anno téli motorozás alkalmával egy vesegyulladást összekapnom. Hasonló tünetek, mint most Foxynál, azzal a difivel hogy én nem tettem le a lantot miatta, dolgoztam végig, lázcsillapítóval.

Eltelt azóta jó pár ( kb. 8-9 ) év és a gyulladásból előbb vékony hártya, majd heg, és most végső stádiumban komoly heges felület lett - ami megakadályozza a vese minőségbeli működését.
( értsd: fizikai, vízháztartással kapcsolatos tünet nincs rajtam, de a méreganyag szint már 1300 %-a a megengedett maximumnak... )

Most kétnaponta 5 órás kezelések, két műtét, + egy fix hely a transzplantációs listán.

Hát itt tartok, de már nyakamban a "leszarom" tábla : ma is mentünk 240 km-t, bár nem volt éppen ideális az időjárás
Az én Sógornőm tuti receptje:HP,citrom ,méz-kb 3-4 óránként.Olyan szörnyű,hogy inkább meggyógyul az ember


Most már tom.
Nem mondod, bazz, mit csináltál.