Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jelentem Kitty meérkezett!
Fülöp Gábor, gratula Neked a polóért ház ez valami kanfasztikusan jól néz ki, nagyon cool már alig várom, hogy holnap felvehessem melóba, lesz nagy mosolygás örök hála érte
a jóidő a legfontosabb! a többi csak részlet...
Jövő héten vasárnap dél környékétől gondoltuk.tudsz asztalt intézni,meg moccoknak parkolót?
meg jóidőt?na jó,ennyit már nem merek kérni
Ancsy. Szombat vagy vasárnap a találka napja jövő héten?
szerintem is, csak sajnos pont a tartóoszlop mellett állt, így nehezen volt fotózható.. (pedig szívesen csináltam volna több képet)
Igen, sajnálkozva láttam én is és ma reggel már a rádió is bemondta...
Még hogy a H-ring alkalmas lenne a moto gp megrendezésére, na ne nevettessenek...
Seszty-ke gép-tehene nagyon szééép
Sziasztok én benne lennék egy jó" Kiss" gurulásba...fiúk lányok vegyesen....
Nézte most vki a híradót?
Nem lesz megépítve a Bring idén sajna....tök durva...
Jaja,mentünk mindenfelé...mizujs?
ehe-aha.előkerültél?
Hogyne jöhetnétek,ne viccelj!
Bárki jöhet,akinek csak van kedve és ideje...Csak még nem tudjuk,szombat vagy vasárnap legyen
Hát ha szabad, akkor én mennék, de hivatalosan nem volt még közölve a dolog. Összeraktuk ma Jennyt. Kapott egyik villaszár új szimeringet meg olajat és mentem is vele egy gyors karikát. Keményebb lett és úgy érzem, jobban is fordul ettől. Szóval már hiányzik egy nagyobb gurulás. Jah és megcsináltattam a ford.szám mérő spirált is. Most már csak a termosztátom létének kéne utána járni kicsit és tényleg szabad a pálya.
jóvanna', csak tipp volt.

szépek azok a kutyák a vízben.
A talit ebéd körülre gondoltam,hogy lehessen moccolni előtte is+ utánna is.
Ördögök jönnek Mana?
Szija Mester.Mizujs,de rég hallottam Rólad!
Aha, Fortezza-znánk,csak vkinek kéne asztalokat foglalni,meg mocoknak parkolót foglalni...
Ez Spanyolország-Marbella-n készült....nem tesconal..
Köszike! Tudtam, hogy Rád mindig számíthatok!
tesco parkoló,fóka-pingvin-delfin show?
Jó lenne, csak ne estére tervezzük, hogy moccolni is tudjunk