Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

úgy értem ez
Foxi! ez nem a Te szülinapi bulidon készült?
Na ezért a Foxy tuti kikaparja a szemedet...a motorod ugye lehet az enyém?
Mamámnál a macskát nemlehet kiszedni a szekrény alól amíg én ottvagyok. Na ott megvan a tisztelet. De kapott is már eleget.
Mikor még Szidol kicsi volt, egyik éjjal arra ébredtem hogy a talpamat ami kilógott a paplan alól, véginyalta a smirglis nyelvével...sose gondoltam volna hogy hanyattfekvésből 20 centi magasra fel tudok ugrani pedig akkor sikerült...
kiskoromban nekem is volt macsekom meg ikertesómnak is az enyém kan volt az sokat csavargott, amikor meg otthon volt ölbe cipeltem egész nap a kis szőrmókot tesómé nőstény volt , az a macska nagyon okos volt, és ragszkodó olyan volt mint egy kutya akárhova mentünk követett minket , aranyos volt a kis dög jött utánunk mint egy kutya és ha bementünk valahova megvárt minket a kapuban
Köszönöm, de igazából nem az én cicám, hanem a pároméké!

Kis rongy....
Ha minden nap nem is, azért hetente próbálkozik anyu fésülni őket, de úgy küzdenek ellene mintha legalábbis a bőrüket akarnánk lenyúzni...utána még meg is vannak sértődve
Öööö...hát az Öcsike az fél tőlem...pontosabban majdnem mindentől...
Ez igaz!
Szép cica!
Az enyém egy kis rongy!
ajj ajj. akkor a mit irtál abban nagy az ellentmondás



csak poén kodok

GD
Ez sajnos ilyen. Meg kell minden nap fésülgetni őket és akkor jobb lesz a helyzet!
Tutira szeretnek! A macsekok megérzik ki a jó és ki a rossz ember!
Amúgy a hízelgést azt csípném én is, de olyan borzasztóan hullik a bundájuk, már mindegyik macskának el kellett volna fogyni annyi szőr esik ki belőlük naponta
Hozzám ritkán jönnek, inkább az ágy alá bújnak be meg ilyenek...mondjuk mikor szülők elutaztak 1-2 hétre akkor a végefelé már rámfanyalodtak azért
Szidol meg azért jött reggel mert anyu akkor engedte föl mikor elment dolgozni és éhes volt
Ezért átjárnak hozzád szundizni. Úgy szeretem mikor odajönnek hízelegni, dugják a buksijukat és elkezdenek "dagasztani".
Nálunk is anyuval (pontosabban rajta) szoktak aludni a macskák...csak már sokan vannak, mind a 4-en nem férnek el rajta
Nem, csak én engedtem ki!

Olyan kis cukor mind a kettő!
Ha egyszer lesz egy házam, tutira velem fog aludni a macsek! Imádom őket!
Szia!

Minden cica egy kis kéjenc!
Nem mi? Itt van egy kép a kutyáról meg macsekről.
Nem is én engedtem be!
Ezek a matskák már csak ilyenek...tegnap reggel engem is a Szidol ébresztett...