Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zsámbékra?
Mi ez a népszerűség?
Ott leszek jól van...Fortezzázunk?
Ehhez a mai gyönyörű napsütéshez párosulhatna vagy 15 fok...
Ha kell majd segíteni szerelni valamit, szóljál nyugodtan...Berget még úgyse tettem tönkre
Csak csütörtökön, most már úgy néz ki.
Akkor én lemondom a vasárnapot! Már írtam is az fórumba!
Ha jó idő lesz, akkor lépek motozni (persze, ha eltudom hozni addig), vagy az én kis töltöm az időt!
Na csajok utólag is:
A hétvégén megyünk az tuti,de hogy melyik nap...valószínű szombat...
Sajna nem a közelben lakunk,meg dolgozó meg minden...
Csak csütörtök meg vasárnap leszel?
Pff valaki két nap is kimegy... Más meg egy napra se tud
Már lesem is!
Naon szépek a WR-ek! A DR-Z jó választás szerintem! Nagyon kezes gép ! Tényleg nem kell vele sokat foglalkozni! Nekem egy 250-es dokim volt, szinte ugyanaz a kettő, sokak szerint a 250-ből lett a DR-Z. Tankoláson meg olajcserén kivül semmit nem kellett csinálni vele.

Csütörtökön, mint látogató, vasárnap pedig, mint leszek kint a kiállításon!

Te mikor jössz?
Ezt nézzétek,hol voltunk most:)))))
Hy csajok.Foxy,nézz már be majd fórumra.Változott a hétvége és kéne egyezkedni csajokkal,mi hogy legyen:))))Köccci.Amúgy mizu?
Láttam,mociztál,jaj tök jó!
Kiállítás után egy héttel talit szervezünk Zsámbékra, mocival,ha idő engedi.
RR, kötelező a megjelenés!
Az árával megbírnék barátkozni, de a mocc nem igazán gyere be.
Igen a WR.-t én is nézegettem,de állítólag a DRZ a legstarpabíróbb meg leginkább nem sok szervízt igénylő jó gép
Te is jössz a kiállításra?
meg kéne nyerni azt a harleyt amit sorsolnak abból már tudnék motort is venni amugy szerintem pont az a harley az egyetlen harley ami még úgy ahogy elmegy kinézetre nincs kecske kormánya, full fekete, nem ormótlan nagy, és nem csillog össze vissza a sok felesleges bóvli króm kacatoktól
Köszönöm!


Én sajna szombaton dolgozok. A motorka elhozatal meg nem rajtam múlik. Remélem, hogy minden jól alakul!
én szombaton megyek mellétek Tök-re motorral két barátomhoz, ott lerakom a gépet aztán busszal be a kiállitásra remélem jó idő lesz, nem akarok több mint 400km-et szar időbe motorozni

gratulálok hétvégén? még a végén összefutunk a környéken
baba ez tényleg nagyon aranyos vidi
Szió!

Elkezdtem rendelgetni a cuccost a motorkához, meg hétvégén ha mindenki ráér, akkor elhozom végre magamhoz.

Pontosan még nem tudom hogyan lesz a kiállítás. Én vasárnapra iratkoztam fel, hogy megyek segíteni Ancsynak, de csütörtökön mindenképp kilépek megnézni a motokat.
szia szépség
mi ujság? te meg a többi angyal is szombaton megy a kiállításra?

Örülök, hogy supermotoban gondolkodsz!
Én is néztem őket(DR-Z) tavaly. Nekem is a fehér tetszett a legjobban, csak naon ritka.

Kb. olyan, mint a WR 250 F, meg a DR-Z 250.
bizony ám
csak még el kellene adnom a kis tanuló motorom..
Egy fehér vagy fekete Drz.-t szeretnék,csak ritka mint a fehér holló,főleg a fehér meg hogy már drz.-ket tavaly óta nem is hoznak M.o.ra..