Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy!
Hétvégén már nem leszünk itthon,úgyhogy Nagyon Boldog Szülinapot kívánok Neked!
Neked is
Szép napot Mindenkinek!
Nekem már csak 2nap.... küldöm majd a jóidőt Amerikából :) Remélem ideér, mire hazajövök :)
Már csak pár nap,és el a télből...de jó
Hát sokak szerint túl olcsó.
www.hungaroinvest.eu ; www.blendestudio.hu
Crazy, ha érdekel vegyél fel MSN-re és privátban megbeszéljük. manatic@deltakft.hu
Még nem rendeltünk,mert kell szereznem tört aranyat,mert csak úgy éri meg megcsináltatni:))))
jut eszembe
medál kész lett?
Szia Krézi.Mizu?
Rég beszéltünk már:(
Hétvégén visszamegyünk espana-ba megint, elegünk van az itthoni helyzetből..
és igaz is.valahol biztosan fog.mondjuk Kanadában
mi az a jó pénz?
Köszönöm!
Na kicsit utánajártam és úgy néz ki jövő hét hétfőtől tényleg jön a jobb idő. Hétfőre még 6-9 fokot mondanak, de utána általában 10+ fokok lesznek. Ámen.
az enyém meg közelebbi kapcsolatot szeretne már létesíteni a benzinkuti töltőpisztollyal , ha nem teszem meg neki ezt a kis szívességet, megint megmakacsolja magát nekem útközbe és az utolsó métereket már rollerezve teszem meg a legközelebbi állomásig
Engem sem vigasztal mások kára. Nekem még pénzt is össze kell szednem motorra... Meg ruhára. Áááá hagyjuk is! Nem kell valakinek weblap jó pénzért? Mutatok referenciát is.
Akkor jó, én mindjárt boldogabb lettem.
akkor írj neki ímélt,hogy csúsztassa picit.
Mana ha ez vigasztal az enyém is félkész állapotban van:-(
".....és csak egy felhő lesz az égen,de az egész Magyarországot eltakarja" -hallottam. És?

nem. ez nem boldogít
Ha ez boldogít, az enyém sem. Foxy szülinapján akartam gurulni egyet vele, de ahogy nézem nem fog összejönni. Diplomaírás van ezerrel meg melószörcsing, Jennyke (motorom) meg áll törött szimeringgel és spirállal.
..és azt is hallottad, hogy ugyanazt a mondatot hogyan fejezte be? ..gyakorlatilag az összes időjárási tényezőt felsorolta, magyarul: "fogalmunk nincs, majd nézz ki reggel az ablakon, oszt jó'van.."

"..jó hírem van a tavaszt váróknak: egy hét múlva jelentős enyhülés következik be időjárásunkban, elszórtan hózápor, cunami várható.."

..hát ezekkel is csak többen vagyunk..
tv2ősnoémi az az amelyik mindig átlépked a fekete csíkon meg ráül meg ilyenek? Ha ő az akkor ő nagy király! Bár egyszer ígért szelet és luftra leautóztunk Velencei tóra, de azé még csípjük. Remélem most igaza lesz.
Foxgirl jól láttam most lesz a szülinapod?
Előre is boldogságosat