Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mana,protit találtál végül?
Én is csatlakozom harmadiknak és mi leszünk a motorok angyalai Charlie angyalai helyett
helyes


Ha látnád a gépen milyen zenék vannak...
ezzazz
"maradt" még a zenei izlésedben egy kis pánkkk
Pici nosztalgia:
link
Megmondom őszintén még nem próbáltam, de ha szükség lesz rá, akkor tutira bevetem a bájvigyort.
Meg amúgy is, kötözködjön csak, egy szőke nőnek hiába magyaráz!
miért nem tudod te? hát milyen rendőrők járnak felétek?
Jó is lenne, ha egy mosollyal letudnám venni a rendőr bácsit a lábáról! Addig sem a slick gumikra figyelne.
mint két angyal mi? külsőre biztos , pláne mikor megállít majd a szaru aztán egy -i mosollyal lerendezitek a dolgot de akkor is a kis fog irányítani belülről és késztetést adni a gázkar egyre nagyobb kicsavarására
Szia!

Egyenlőre egyedül tartom a frontot...
Várjuk a jóidőt.. még mindig.. közben elvonási tünetekkel küszködünk.
Az ám! Már alig várom! Olyanok leszünk mint két !

Minél elöbb elakarom hozni a gépet, hogy pár dolgot megtudjak rajta csinálni mire jön a jóidő!
na az nagyszerű nyáron meg majd a szomszéd faluba lakó RR macsekkel téped az aszfaltot mi te száguldó -al ?
Mi a pálya csajok?


Pont most beszéltem ismivel, hogy nemsokára elhozom a gépet.
de előbb is jöhetne már a jó idő, hogy mehess bergezni
Igen
hmm... hát azért bizakodjunk, 2 hét alatt még nagyot változhat az időjárás
Nálunk elég nagy a hó, reggel mikor jöttem haza még esett rendesen . Nem sok idő van már a kiállításig....
itt ma kisütött, a hó is elolvadt nem tudom hány fok volt, de reggel már széthúzott kabáttal mentem, még a madarak is csiripeltek, az már jó jel ha igy megy holnap- holnaputánra már száraz lesz minden
remélem a motort kiállitásra már felétek is jó idő lesz, jó lenne motorral menni
Szia!

Mizus? Gondolom felétek is ilyen "jó" idő van?!


Amerika?
szia szépség