Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen márciusi túráig?
Az SM-SM CBR Klub túrára gondolsz?
Szavadon foglak
Igen,igen eddig bírtam,ha száraz lesz az út ,gurulok egy rövidet.
Oroszlány -Tbánya-Tata.

A márciusi túráig egy 500 km-t mindenképpen akarok menni,nem szeretem a meglepetést (HF csere miatt)
Holnap megsúgom...................
Én már túlvagyok a bőrgúnya vásáron és 1 új csizmát is sikerült beszereznem........
Már csak a műszaki van hátra
Engem a múltkor kiröhögtek mert beírtam, hogy ha már nagyon hiányzik a moto, akkor előveszem a cuccost és szagolgatom. Na, az a kipuff illat............. nincs is annál jobb!
Rám még vár egy bőrgúnya vásár
Jelenleg a motoromon a macskáim streetfighterkednek.. Még jó, h le van takarva, különben már nem élne egyikük sem és én lennék az egyedüli macska a háznál

Mesca...nem bírod megállni? Merre mész?
köszi Jó lenne már érezni hogy lépeget.....Terelgetném reggeltől estig............
Majd akkor kattansz meg mikor abban is alszol. Szép a vasad és nagyon megy is. Grat hozzá!
Ne is mondjátok már én is nagyon várom a tavaszt..........
Néha felveszem a bőrruhát,hogy rámjön-e még
Azthiszem kezdek megkattani
khm,én már holnap odavágok a vasnak
eddig bírtam
Halljuk
Nem is tavat. Valami szar party volt lent asszem a tó helyén.
Most erre majdnem mondtam valamit......................
Ne már, így is titta depi vagyok! Mindenki hív motorkázni, de még azt sem tudom hol fogom tárolni.
RRcat, ugyan így vagyok ezzel. Mi is szoktunk bent csapatni városban esténként. Kicsit nem ide vágó, de nem téged láttalak nyár eleje felé a városligetnél? Megálltatok 4 motorral a hídon és néztétek lent a tavat. Mi meg pont bicóval voltunk bent és mi is ott álltunk spanokkal. Nem hiszem, hogy emlékszel ránk, de talán a helyre igen. 3 srác volt még veled.
Remélem jó party lesz!

Motorka még várat magára sajna, nem tom hova tenni.
Jajh csajok, menni kéne már motorvulni... Totálisan meg vagyok őrülve érte... Tegnap autóval jöttünk végig a Tbánya-Tarján szerpentinen...hááát a szívem vérzett a motoros emlékek miatt!
Ez így nem élet...
Hiányzik már a budapesti motoros éjszaka is...
AKAROM...
TAVASZ gyere már
Á, én jó kisfiú vagyok.
Mocskos nagy buli lesz? Olyan iszonyat rettenet party ?
Holnapra már motoros időt mondanak


nem is beszélni kell
Szióóóóóóóóó!

18 óra múlva?
Húúú, túl sok ember van erre. Én nem tudok ilyenekről beszélni ennyi ember előtt.
Helló lányok-srácok! Még mindig ébren, kis vámpírok?
Szia, szép estét Neked is!

Az jóóó, a múltkor én is pezsgőztem, lehet, hogy most is azt kellene.