Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem tudok nagyon hozzászólni,nem értek hozzá, sima személyautóból vágtam ki osztálytársammal, nekünk a szervízbe egy két oldalán fogantyús acéldrótot adtak amit átszurtunk a ragasztáson, majd társam belülröl, én kívülről huztam körbe és úgy vágtuk ki
már milyért hangzana hülyén? csak azt jó dolgozni amit szeret az ember nem?
amugy most is autós szakmában vagy vagy ilyesmi?
Komoly, személytől a kamionig.

Annyira nem nehéz, csak a megfelelő szerszám kell hozzá.
Ez hülyén hangzik, de tök szerettem.
komoly? hát én ezt nem tudtam , nem semmi, azt hittem csak viccelsz azért nevettem le a kalap...öö..bukósisakkal előtted
Nem vigyorogni! 2002-2007-ig azzal foglalkoztam, autóüveg szerelés.
szerintem már többet mint te
amugy nem cseréltem azt tavaly opel szervízbe vágtam ki már szélvédőt de ragasztani még nem ragasztottam be
cseréltél már golf 4-es szélvédőt?

na az jó, már csak a motor hiányzik a képből mi?
majd kiederül mit alkot a suliban , gondolom ha nem tanul számíthat a bosszúdra..
azémer az az én dolgom
Húúú, az nem a legjobb.
Miért nem szélvédőt cseréltél? Az pikk-pakk megvan a Golf IV-be.

Én itthon vagyok anyumnál, nemrég értem haza körmöstől, pihi ezerrel.

Elvileg tanul a srác.
nálad mizu? tanul a srác? sikerült a "küldetés"?
punnyadok, lefárasztottak gyakszin a szervízbe (golf 4 két első teló csere, két hátdó tárcsa és fékbetét, mindezt nemsokkal azelőtt kaptam, hogy indultam volna haza már )
Szia!

Mizus?
nicsak szia szépség
Szép estét!
Üdvözlet hölgyek!
Barátnőm bnőjének van egy eladó Shox női cordura dzseki kivehető thermobéléssel könyök,váll és gerincprotektorral! M-es méret! Hibátlan újszerű állapotban! Ősszesen 3 alkalommal használt! tel:06 30 658 7294
én gond nélkül tudtam szavazni 2 emberkére is, bár tény, hogy először lassabban érkezett meg a visszaigazoló mail.. de azon kívül más probléma nem volt..
..ha nyerek kawa-s kabátot, majd elajándékozom..


..vagy jól megveretem magam a "sajátjaimmal"
Na jól van hát akkor vazzeeee,hlnapig fúrja az oldalam a kiváncsiság,meg ne aludjak?Hát ha eztet akarod!Jól van te lyány!Vhogy kibírom holnapig


Velem is jön egy , de hogy ki, az maradjon titok holnapig!
Jönnek fiúk is az Ördögökből páran,remélem ez nem gond:))))
Kíváncsian várom!
Úgy néz ki,megoldódik a medál ügy,de azért köszike:))))
Holnap tali,ha nem is mocival még,fel a fejjel:)))))
Lesz még jó idő is.)))))