Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


persze ,mert egy bukott heteró,azééé,ilyen lopós
Littledoldphinstar!
A crézivel tavaj szeptemberben már lebeszéltük ezt a meztelen kerózást...szóval,csak bérelni tudod tőlem,már bocsi
jáááááááááááááááááááááj,az a sárban tocsogós igen állat.mindenki koszos nyakig, marha jó:))))))))))NO FEAR!
Tessék egy kis kedvcsináló
Oks, lépek fel!
Juj,az naon jó lenne, bár én még ilyen gípsárkányon nem ültem ám, nem baj? De igen megprószálnám eccer:))))Na jól van, majd beszélünk még erről, én itten lakom úgyis közel Halásztelekhez...
Tessen kijönni egyik hétvégén a halásztelki krosszpályára, akár autóval (+motoroscucc a csomagtartóban) is, biztos lesz aki kölcsönadja a motorját egy kipróbálás erejéig...sőt, ha szerencséd van és kint van valamelyik "öreg", akár még profi terepmotoros oktatásban is részesülhetsz!
Ő az esernyőtartóm idei szezon alatt tudod:))))))) Jól leszerződtetem
Amit ellopott a Marietta
volt olyan hogy a kormányom sem látszott ki! az első 125cc géppel!
2 napig bütyköltem mig beindult utánna!:)
Milyen népszerű ez a krézi dzsó gyerek
Nekem a tavalyi évem volt elég cudarul szar.....többet csalódtam emberekben és különböző dolgokban egyaránt..Majd idén jobb lesz:))))))
Nem csak neked.........
El sem hiszitek mennyire imádtam sárban mocizni..................... Mondjuk néha küzdés volt, de szeretem legyőzni az akadályokat!

Volt ilyen is,még jó, hogy nem nálam.
elmonnyam mia baj? az hogy nincs nyár de esküszöm akármire hogy csatlakozok sőtt én bevállalom nem csak almádit hanem egy félbalaton kört csk hogy legyen videoanyag ugyis egyszer élünk
Crazy-t nem adom:))))
mé baj az,hogy nyáron csak egy bukóban mezítelenül akarok végig kerózni almádin krézijoeval?

szerintem semmi szitu nincs ebben
Már leálltam......11évig nyomultam...ebből 3 évig DJ...elég volt köszi,,,de aranyos vagy,hogy invitálsz
Nemrég lettél Angyal csájjjé, nem elég ez kezdésnek?Többi jót hozza az Új év, ne félj!EMESEN?
menjél hajnalban,akkor még alszik a grínpísz
de ugye nem akarod kapcsolatunkat csak a szexualitás köré vezetni? én tudom hogy nem birsz magaddal de azért küldtem azt a kis meglepivel ellátott falovat hogy segitsen ilyen bajok esetén! bár elszomorit a tény hogy még nincs tavasz és meztelenségünkel egybefont lóerőket még nem lehet alkalmunk videodigalizálni ha érted hogy ja!